Dilovası’na yeni semt konağı

Dilovası’na yeni semt konağı
07 Eylül 2016, Çarşamba - 11:49

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın seçim sürecinde Mimar Sinan Mahallesindeki (Iğdırlılar Mahallesi) vatandaşlara verdiği sözü yerine getirerek yeni Semt Konağı ve Taziye evi yapıyor.

ÇOK AMAÇLI SEMT KONAĞI

Çok amaçlı yapılacak olan taziye evi ve semt konağı 110 metrekare üzerine iki katlı inşaa edilirken, içerisinde Kuran kursu, okuma salonları, mescit, şadırvan ve tuvaletler yer alacak.

BAŞKAN TOLTAR SÖZÜNDE DURUYOR

2014 yerel seçimleri öncesinde Mimar Sinan Mahallesi’nde bulunan ve ilçede Iğdırlılar Mahallesi olarak bilinen mahalleye verdiği Semt Konağı ve Taziye evi sözünü yerine getiriyor. Mahalle halkının en büyük eksiklerinden biri olan Semt Konağı ve Taziye Evinin yapımı için inşaatı kısa sürede uzun yol alırken, mahalle halkı yapılacak olan yeni taziye evi ve semt konağından dolayı oldukça memnunlar.

HİZMETİ VATANDAŞIN AYAĞINA GETİRİYORUZ

Mahallelerin ve vatandaşın sorunlarına en kısa sürede, en kalıcı ve en etkin çözümleri ürettiklerinin altını çizen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar “Semt Konağı ve Taziye evi gibi tesislerimizi hayata geçirerek; vatandaşın ihtiyaç duyduğu, hayatını kolaylaştıracak hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına getirmeyi, sosyal yaşantısını kolaylaştırmayı, insanlar arasındaki kaynaşmayı ve dayanışmayı, güçlendirmeyi hedefliyoruz. Projelerimizle, hizmetlerimizle ve yaptığımız doğru işlerle konuşulmak istiyoruz.” şeklinde konuştu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki