Dilovası’na yeni hizmet araçları alındı

Dilovası’na yeni hizmet araçları alındı
09 Mart 2016, Çarşamba - 14:33

Dilovası Belediyesi Başkanı Ali Toltar, hizmet hızını ve kalitesini artırmak için araç parkını modernize ediyor. Belediyenin çeşitli hizmet birimlerinde kullanılmak üzere 14 adet yeni araç alındı.

Her geçen gün kendini yenileyen Dilovası  Belediyesi, araç parkına son teknoloji ürünü 14 adet aracı daha katarak filosunu güçlendirdi.

Belediye Başkanı Ali Toltar yaptığı açıklamada  “Hizmet kalitemizi artırmak için teknolojiyi takip ediyor ve her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Bu bağlamda araç parkımızı da son derece modern araçlarla genişletiyoruz. Görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Bize verdiğiniz desteğe layık olmaya çalışıyoruz. Her şeyden evvel tüm bunlar Dilovası ilçemize  hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız Dilovası’na ve Dilovası’nda  yaşayan bütün dostlarımıza hizmet vermeyi nasip etsin. İlçemizde planlanan hizmetlerin ve projelerin yürütülmesi, yeni yolların açılması, meydana gelen yol arızalarının giderilmesi ve birçok noktaya kısa sürede müdahale edilebilmesi için araç parkımızın güçlendirilmesi büyük önem taşıyor.  Bunun için 14 adet aracımızı daha halkımızın hizmetine sunduk” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki