Dilovası yaz spor kursları başladı

08 Temmuz 2014, Salı - 16:21

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, İlçe Spor Müdürü Murat Baabaoğlu, Halk Eğitim Müdürü Ali Başoğlu ve Dilovası Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürü Ayhan Akbulut, Dilovası Belediyesi öncülüğünde her yaz eğitim-öğretim döneminin bitmesinin ardından gerçekleştirilen yaz spor okulu eğitimleri, Şehit Nihat Karataş stadında düzenlenen törenle Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın katılımıyla start verdiler.

 

“MARKA İLÇE OLACAĞIZ”
Yaz spor okullarının açılış töreninde konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası gençlerinin son dönemlerde elde ettiği başarıyla gurur duyduğunu ifade ederek, “Dilovası’nın spor kenti olma yolunda vermiş olduğumuz sözlerin hepsini yerine getireceğiz. Bizim bu doğrultuda öncelikli hedefimiz sporda altyapıyı güçlendirmek. Mücadelesine devam eden sporcularımıza her türlü desteği vereceğiz. Bu yaz tüm spor kompelkslerimizi Dilovası sporuna ayıracağız. Bu sayede Dilovamız sporda marka kent olma yolunda adım adım ilerliyor. Çıta gün geçtikçe daha da yükseliyor.” dedi.

 

“ÇOCUKLARIMIZ BAŞARILI OLSUNLAR”
Yaz spor okullarının çocukların gelişimi açısından önemli olduğunu belirten Başkan Toltar, “Öğretim yılının bitmesiyle birlikte düzenlenen yaz spor okulları, öğrencilerin hem fiziksel hem de ruhsal gelişimi açısından önem arz ediyor. Biz istiyoruz ki çocuklarımız başarılı olsunlar, spora yönelsinler. Bu noktada onlara spor branşlarını sevdirerek bu tür faaliyetleri organize edeceğiz. Onları gelecekte ilçemizi ve ülkemizi  başarıyla temsil eden önemli sporcular olarak görmek istiyoruz” dedi.

 

“ŞAMPİYON OLACAĞIZ”
Dilovası’nın ismini duyurmanın başında sporda elde edilecek başarıların olduğunu ifade eden Toltar, bu tür organizasyonların sporda başarıyı tetiklediğini ve dünya markası sporcuların bu şekilde ortaya çıktığını belirtti. Dilovası’nda başarılı sporcuların yetişmesi için her türlü desteği vereceklerini ifade eden Toltar, yaz spor okuluna katılan öğrencileri tebrik etti.

 

MİNİK FUTBOLCULAR İŞE KOYULDU
Yaz spor okullarının en çok rehavet gören futbol branşının açılışı yapıldı. Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Belediyespor Kulübü eğitmenleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı törenin ardından küçük futbolcular yeşil sahayla buluştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki