Dilovası protokolünü ziyaret etti

Dilovası protokolünü ziyaret etti
25 Mart 2016, Cuma - 12:56

GENÇSİAD, Dilovası protokolünü ziyaret etti

Gebze Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (GENÇSİAD) Başkanı Lokman Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz, Dilovası İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Barış Deniz Keser ve Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay’ı ziyaret ettiler. 

Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin ile yapılan karşılıklı sohbette sanayicilerin ve işverenin önemine değinen Şahin, "Sizler üretime verdiğiniz katkılarla vatandaşlarımıza istihdam sağlıyorsunuz gücünüzü bu yönde harcıyorsunuz, çalışarak üreterek ülkemize en büyük desteği veriyorsunuz, millet olarak tüketici değil üretken olmalıyız bu sayede zenginleşir güçlü oluruz" dedi. 

KILIÇ: KİMSENİN BİZİ YIKMAYA GÜVÜ YETMEYECEK
Ayrıca yapılan görüşmede Dilovası'nın en büyük sorununun ilçeye giriş kavşağı olduğunu belirten Kaymakam Şahin, Dilovası’nın konum olarak çok önemli olduğunu hem üreten hem dağıtan bölge olduğunu ve bahsedildiği gibi bir hava kirliliği olmadığını belirtti. GENÇSİAD Başkanı Lokman Kılıç ise dernek olarak üzerlerine düşen her projede Dilovası’nın ve diğer ilçelerimizin hizmetinde olduklarını belirtti. Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri sırasıyla Dilovası Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Barış Deniz Keser’i ziyaretlerinde son günlerde ülkemizi ve dünyası sarsan terör olayları hakkında görüş alış verişi yaptı. Kılıç, "Biz herkese kapısını açan ve yardımına koşan bir milletin evladıyız. Asla kimsenin bizi bölmeye, yıkmaya güzü yetmedi ve yetmeyecektir. Yapılmaya çalışan provokasyonlar asla bizi yıldırtamayacak" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki