DİLOVASI NEFES ALACAK

Başkan Toltar’dan Hizmet Hamlesi Dilovası’nda Konteynerler Pırıl Pırıl Oluyor.
18 Ağustos 2015, Salı - 14:34

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla  satın alınan Çöp Konteyneri Yıkama ve Dezenfekte Aracı ile yaptığı dezenfekte işlemi yapılmaya başlandı. Konteynerler  kötü koku ve mikroplardan arındırmaya başladı gibi  halk sağlığı güvence altına alındı.

Belediye Başkanı Ali Toltar yaptığı açıklamda, “Göreve geldiğimiz günden bugüne önem ve hassasiyet gösterdiğimiz hizmetlerden biri de temizlik çalışmaları oldu. Temizlik konusunda çok hassas davranıyoruz. Cadde ve sokaklarımızdaki  çöp konteynerleri aralıklarla  yerlerinde temizleyecek, vatandaşlarımız da hem çöp konteynerlerinin yaydığı tehlikeden şüphe duymayacak, hem de çöp kokusundan kurtulmuş olacak. Bütün çalışmalarımız pırıl pırıl bir Dilovası içindir. ”dedi.

DİLOVASI BELEDİYESİNDEN ARAÇ FİLOSU ATAĞI

Daha temiz ve sağlıklı bir Dilovası için çalışmalarını sürdüren Dilovası Belediyesi, araç filosuna eklediği Tisan 10000 Kombi Sistem Çöp Konteyneri Yıkama ve Dezenfekte Aracı ile yaptığı dezenfekte işlemi sayesinde kötü koku ve mikroplardan arındırmaya başladığı konteynerlerle halk sağlığı güvence altına aldı. Konteynerlerin dezenfektesi için kullanılan Tisan 10000 Kombi Sistem Çöp Konteyneri Yıkama ve Dezenfekte Aracı, her seferinde kullanılan suyun %80’ini geri dönüştürerek tekrar kullanılmasını sağlarken, doğaya daha az karbonmonoksit salınımı yaparak çevreyi koruyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki