Dilovası kent meydanında bayramlaştı

Dilovalılar bayramın birinci gününde kent meydanında bayramlaştı.
28 Temmuz 2014, Pazartesi - 20:50

 

 

Sıcak sohbetlerin yaşandığı bayramlaşma törenine AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Dilovası İlçe Kaymakamı Hulisi Şahin, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Jandarma Komutan Vekili Mehmet Hamali, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, yönetimi ve il yöneticileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, Sendika Başkanları, STK Başkanları, daire müdürleri, muhtarlar ve vatandaşların yoğun katılımı ile kent bayramlaşması gerçekleşti.

 

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Dilovası İlçe Kaymakamı Hulisi Şahin ve AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut bayramlaşma töreninde söz alarak bayramların önemi ve birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma ortamına sağladığı katkı üzerine kısa bir konuşma yaptı ve Dilovalı’ların Ramazan bayramını kutladılar.

 

Bayramların birlik ve beraberliğe sağladığı katkıya değinen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,”Temennimiz kardeşlerimize yapılan zulmün biran önce son bulmasıdır. Şükrediyoruz ki ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde yaşıyoruz. Ramazan’ın Ülkemize, ilçemize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 

İlçe protokolü daha sonra bayramda görevi başında bulunan İlçe Emniyet Müdürlüğünü, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek Polis ve Askerlerin bayramlarını kutladı. Dilovası Devlet Hastanesi’ni de ziyaret eden İlçe protokolü hastalara acil şifalar dileyerek, hasta ve hasta yakınlarının bayramını tebrik etti, daha sonra Tavşancıl Huzur Evini ziyaret ederek Huzur Evi sakinlerinin bayramını kutladılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki