Dilovası İmam Hatip Okulları Mezunları Derneğinden Başkan Toltar’a Ziyaret

Dilovası İmam Hatip Okulları Mezunları Derneğinden Başkan Toltar’a Ziyaret
13 Aralık 2015, Pazar - 15:59

 

 

Dilovası İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Metin Karakurt ve yönetimi, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı  ziyaret etti. Dernek Başkanı Karakurt Başkan Toltar’a Kuran-ı Kerim hediye etti.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaretine Dernek Başkanı Metin Karakurt ile Dilovası İmamhatip Lisesi Müdürü Ahmet Koç ve diğer yönetim kurulu  üyeleri  de katıldı.

Belediye Başkanı Ali Toltar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “İmamhatip Lisesinin Dilovası’na açılması çok büyük bir hizmettir. Bizlerde bu okulumuzun açılması ve eğitim faaliyetleri çok desteğimizi sürdürdük ve sürdürmeye de devam ediyoruz. Yönetici arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Dilovası İmamhatip Lisesi mensupları ve mezunları Derneği Başkanı Metin Karakurt’ta Belediye Başkanı Ali Toltar’a teşekkür ederek “Başkanımız bizim sorunlarımızla yakından ilgilenmektedir. Kendilerine dernek yönetim kurulu ve tüm üyelerimiz  ile imamhatip mensup ve mezunları adına teşekkür ediyorum” dedi. Dernek Başkanı Metin Karakurt daha sonra Belediye Başkanı Toltar’a Kuran-ı Kerim hediye etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki