Dilovası çocuk parklarıyla şenleniyor!

13 Ekim 2015, Salı - 13:09

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla çalışmalarına aralıksız devem ettiren Park Bahçe Müdürlüğüne bağlı ekipler,  ilçede genelinde çocukların güven içerisinde oynayacakları  park ve oyun alanlarına her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar , Modern ve yaşanılabilir bir kentte çocuk oyun parkları ile dinlenme tesislerinin büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza hizmet etmeyi kendimize borç bildik. İlçemiz genelinde bir çok oyun  parkını yaparak çocuklarımızın hizmetine sunduk. Bunlardan en sonuncusu da Turgut Özal Mahallesi Bağdat Caddesinde bulunan Turgut Özal Semt Konağının bahçesine kurulan çocuk parkı oldu dedi”

MODERN TESİS KAUÇUK ZEMİN

Yapılması planlanan çocuk oyun parklarında vatandaşların kullanımına tahsis edilmek üzere spor araç ve gereçlerinin yanı sıra dinlenme alanlarının da olacağını söyleyen Başkan Ali Toltar Yapacağımız tüm parklarımız mahallelerimizin ihtiyacına göre dizayn edilmektedir. Bununla birlikte çocuklarımızın gönül rahatlığıyla oynayabilmeleri için oyun gruplarının alt zemin kısımları da kauçukla döşüyoruz ”dedi.

Başkan Toltar daha sonra şöyle devam etti, “Göreve geldiğimiz günden bu yana parkımızın çevre düzenlenmesi, aydınlatmalarının yapılması, fiziki mekan şartlarının iyileştirilmesi, çocuk oyun parkları ünitesinin zemininin kauçukla döşenmesi, oturma banklarının konulması, ağaçlandırma ve çimlendirme çalışmalarının yapılmasına ilişkin geniş çaplı bir çalışma başlatmıştık. Halkımıza hizmet etmenin gönül rahatlığını taşıyoruz” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki