Dilovası Belediyesi’nden ücretsiz göz taraması.

Dilovası Belediyesi ile Avrupa Göz Hastanesinin birlikte düzenlediği, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiği ücretsiz göz sağlığı taraması devam ediyor.
19 Kasım 2013, Salı - 16:41

İlçede 27 Ekim tarihinde başlayan ücretsiz göz taramasına ilginin yoğun olduğunu söyleyen Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, “Avrupa Göz Hastanesi ile birlikte mahallelerimizde mobil ekiplerle ücretsiz göz taraması yapmaktayız. Tedavide başarı, rahatsızlıkları başlangıcında teşhis edip erken tedavi uygulamakla elde edilir. Erken teşhis için belediyemizin Avrupa Göz Hastanesi ile birlikte mahallelerimizde düzenlemiş olduğu ücretsiz göz taramasına tüm halkımızı davet ediyorum” dedi. Dilovası Belediyesi ve Avrupa Göz Hastanesi ile birlikte düzenlediği göz taraması Tavşancıl Turgut Özal Mahallesi Semt Konağında 09.00-17.00 saatleri arasında devam ediyor.

Mimar Sinan, Orhan Gazi ve Tavşancıl Mahallelerinde yapılan Göz taraması, Turgut Özal Mahallesinin ardından, Kayapınar Mahallesi, Yeni Yıldız Mahallesi, Diliskelesi Mahallesi ve köylerde devam edecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki