Dilovası Belediyesinden Ramazan Erzak Yardımı

Dilovası Belediyesinden Ramazan Erzak Yardımı
27 Haziran 2016, Pazartesi - 12:36

Dilovası Belediyesi’nin yaptığı organizasyonla sayıları dört bin olan  dar gelirli ve yoksul ailelere   ramazan ayı süresince koliler halinde gıda yardımında bulunuluyor.

Dilovası Belediyesinin yaptığı organizasyonla hayırsever işadamları ve sanayi kuruluşları tarafından hazırlanan gıda paketleri, Belediyede oluşturulan özel bir ekiple dar gelirli, geçim sıkıntısı çeken, borçlu ve özellikle muhtaç aileler belirlenerek rencide edilmeden dağıtılıyor.

Belediyenin halkla ilişkiler müdürlüğü tarafından organize edilen yardımlar, sayıları dört bini bulan dar gelirli aileye yetkililer tarafından ulaştırılıyor. Konu hakkında açıklama yapan yetkililer, “Halkla ilişkiler ve beyaz masa personelimiz fakir ailelerin evlerine kolileri götürüyor. Bu aileleri mağduriyet esasına göre belirlenerek dağıtıyoruz. Dilovası Belediyesi olarak yıl içinde de dar gelirli aileye gıda yardımında bulunulduğu gibi ilçede ikamet eden 190 Suriyeli muhacir aileye de düzenli gıda ve sosyal yardımlar devam ettiriliyor” denildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki