DİLOVASI BELEDİYESİNDEN AÇIKLAMA

17 Kasım 2014, Pazartesi - 23:07

Bugün akşam saatlerinde Dilovası Belediyesi önünde meydana gelen olay ve Dilovası Belediye Başkanı'nın da olaya dahil edildiği olay ile ilgili yapılan yalan ve asılsız haberler hakkında Dilovası Belediyesi açıklama yaptı...
 
Dilovası Belediyesi tarafından yapılan açıklama da akşam saat 17:00 saatlerinde Dilovası Belediyesi önünde meydana gelen olayda uyuşturucu madde kullanan bir vatandaşın huzursuzluk çıkarttığı ve uygunsuz hareketlerde bulunduğu anlaşılmış olup olay yerine gelen emniyet güçlerinin olaya müdahale etmesi sonrası vatandaşın bıçak çıkartması ve belediye binasına doğru kaçması sonrası emniyet yetkililerinin havaya ateş açtığı öğrenilmiştir. 
 
Ancak yapılan haberlerde olayı Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın şahsıyla ilişkilendirilerek yalan yanlış ifadeler kullanılmıştır.Olayın yaşandığı saatlerde Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İstanbul'da bir ziyarette olup olayı da telefonla bilgi alarak öğrenmiştir. 
 
Yaşanan olay tamamen bu şekilde gelişmiş olup, olayın Dilovası Belediye Başkanımızla herhangi bir bağlantısı olmadığı, yayınlanan haberlerin tamamen yalan ve asılsız haber olduğu görülmektedir. 
Kamuoyuna duyurulu...

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki