Dilovası Belediyesi Yaz Spor Kurs Kayıtları Başladı

Mücadelesini başarıyla tamamlayan Dilovası Sporu, Dilovası Belediyesi işbirliğinde genç sporcularına destek vermeye devam ediyor. 7 ve 14 yaş arası gruplar için geniş kapsamlı yaz spor kurs kayıtları başladı.
22 Haziran 2014, Pazar - 14:38

Futbol, Voleybol, Basketbol, Masa Tenisi, Atletizm ve Yüzme alanlarında 7-14 yaş arası çocukların eğitimi için düğmeye basan Dilovası Kaymakamlığı, Dilovası Belediyesi, Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Dilovası Müftülüğü ve Dilovası Halk Eğitim Müdürlüğü ile yaptığı işbirliği sonucu, Dilovası’nın tüm spor sahaları ve kompleksleri ile tam kadro olarak sporu destekleyecek. Ergen yaş grubunun ağırlık verildiği yaz spor okulunda Dilovası’nın geleceğine yapılan yatırım, ilerleyen zamanda meyvelerini verecek.

BAŞKAN TOLTAR, “GENÇ İLÇEMİZİN GENÇLERİNE, DEĞER VERİYORUZ”

Yaz Spor Okulunun Dilovası için dinamik bir ilerleme olacağını belirterek, Dilovası Belediyesinin ilerleyen zamanda spor alanında kapsamının genişletileceği müjdesini veren Başkan Toltar, “Dilovası spor alanında başarılı bir ilçedir, bu sezon gençlerimizin getirmiş olduğu madalyalar ve onur bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Dilovası gençlerinin başarısını çok önceden beri biliyoruz, bu başarıya ortak olmak, bu coşkuyu hep beraber yaşamak kıyaslanamaz bir gururdur.” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki