Diliskelesi Büro açılışı Mitinge Dönüştü..

Ak Parti Dilovası İlçe Teşkilatı’nın halkın yoğun katılım gösterdiği Diliskelesi Seçim İrtibat Bürosu açılış programına; Ak Parti Kocaeli İl Başkan yardımcısı Mehmet Uzunoğlu, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Ak Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar ve Ak Partili Yöneticiler katıldı.
02 Mart 2014, Pazar - 15:23

HALK YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Halkın yoğun katılım gösterdiği açılış töreninde konuşma yapan Ak Parti Dilovası ilçe Başkanı Osman Akbulut,siyasi hayatımızda sizlerin desteğini almak yanımızda görmek istiyoruz. Dilovası'n da Ak parti çok güçlü durumdadır, siyasette güçlü parti de yer almak gerçekten güzel bir durumdur. Allah'ın izniyle bu seçimi en az %50 oy oranı ile kazanacağımıza inanıyorum ve buradan başbakanımıza büyük bir destek ile 30 Mart’a Büyük bir selam göndereceğiz hepinize güvenerek bunu il yöneticilerimize, il başkan vekilimize taahhüt ediyoruz.''dedi

SİZİN SICAKLIĞINIZ HER ŞEYE YANSIYOR

İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu..'' Ülke olarak, Kocaeli olarak ve özelinde Dilovası olarak bir sürece hazırlanıyoruz bir yerel seçimin tekraren

Dilovası’nın da aziz milletimize giderek, destek alarak yeni bir 5 yılın başlangıcını yapacağız.  Ben İl başkan vekili olarak sizlerle çalışmaktan gurur duyuyorum. Dilovasının bu sıcak insanlarını tanımak, Dilovasının başbakana verdiği gücü yerinde hissetmek bana ayrı bir gurur veriyor. Uzun yıllar AK parti de ve Kocaeli teşkilatlarında görev yapıyorum ve bunu da tüm samimiyetimle söylüyorum ki Kocaeli'nin hiç bir ilçesinde buradaki kadar enerji yok denecek kadar az, Sizin sıcaklığınız her şeye yansıyor, sizin sıcaklığınız Ak partide hissediliyor.

TOLTAR’IN SÖZÜ KARAOSMANOĞLU’NUN SÖZÜDÜR

30 Mart da mazbataları toparlayalım ve bayrak değişimini burada başlatalım. Bizim görevimiz budur. Şimdiden seçimlerin sonucu görüyor gibiyiz ve son güne kadar bir oy fazla alacak şekilde çalışacağımızı ümit ediyorum. Biz kurumsal bir partiyiz herşeyimiz ile kurumsallığımız belli. Bizim seçim beyannamemizde Ak partinin ve Sayın Başbakanımızın imzası var. Bizim başkanımıza verdiğimiz söz hepimizin sözüdür. Dilovasında Ali Toltar'ın verdiği söz İbrahim Karaosmanoğlu'nun sözüdür. Sokaklarda gezerken farklı farklı partilerden söylemler duyuyoruz. Bizim adayımız 13 tane aday adayı arkadaşlarımızın içinde özenle seçilip başbakanımızın oluruyla belirlenmiş.

TÜRKİYE DE OYNAN OYUNLARIN MESELESİDİR

Açılışta bir konuşma Yapan Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Bundan 5 yıl önce yaklaşık olarak bugünler de bu meydan da bir miting yapmıştık. Ve elimizde bir seçim beyannamesi vardı. Biz aziz milletimizin hizmetkârlığına gelirsek bunları yapacağız dedik. 50 yataklı bir devlet hastanesi sözü çıkmıştı bu meydan da, burada vermiştik ve sözümü tuttuk 15 Mart da açacağız. 30 proje yapacağız dedik 130 proje yaptıkDiliskelesinin de alt yapısı felç idi. Göreve geldiğimiz de kayıp kaçak %75 iken şimdilerde %10. 2 m2 yer ayrılmamıştı eğitime. 11 yeni okul vardı geldiğimizde, biz sadece bir dönemde 11 okul yaptık. Bugün Dilovasında 5 semt konağı var. Kocaeli’nin en büyük kültür merkezlerinden biri yapılıyor. Ve meslek lisemiz yakında temelini atacağız ve Kocaeli’nin en büyük meslek lisesi olacak. Rakamsal olarak 250 trilyonun üzerinde yatırım aldı Dilovası.

DÜNYA LİDERİNDEN GÜÇ ALDIK

Milletvekillerimizden ve bakanlarımızdan güç aldık. Dilovası Belediyesi bunları kendi kaynaklarıyla 100 yılda yapamazdı. Ak kadrolar olmasaydı bu hizmetler gelmezdi. Önümüzde bir yerel seçim var bu seçim Türkiye de oynanan oyunlara bir son diyeceğimiz seçimlerden biri haline geldi. Yeni Türkiye’nin kurtuluş savaşına benzer seçimidir. Dünya liderinin arkasında koşanlar olarak bizler, bizim için bir oy bile bizim için önemlidir. Doğal olarak bu Cemil Yaman ve Ali Toltar meselesi değil, bu mesele ülke meselesidir. Çocuklarımızın yarınlarımızın meselesidir. Türkiye de oynan oyunların meselesidir.  İslam coğrafyasında kan ve gözyaşı var. Bunu Türkiye’de de oynamak istiyorlar. Bu seçim sıradan bir yerel seçim değil, bu ülkede de kardeş kanı dökmek istiyorlar. Büyük acılar çekti bu coğrafyanın çocukları son 100 yılda 100 bin anneyi ağlattılar. Önce alevi Sünni kavgası oldu kıblesi bir olanları kırdırdılar. Sonra sağcılık ve solculuk adı altında aziz milletimizin 10 binlerce evladını katlettiler. Sonra bu vatanın evlatlarını adı konulmamış bir kavgaya kurban verdik. Kendimizi öz ve öz yurdumuz da gariptik. Binlerce mevki makam Dünya liderinin davasına kurban olsun. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Dilovası ancak ve ancak Ak parti ile hizmet alır. Kocaeli Ak parti ile hizmet alır. Diliskelesi mahallesi Ak parti ile hizmet aldı ve almaya da devam ediyor. 1 Nisan günü bizde hiç bir şey değişmeyecek belediye başkanlığından ben kalkacağım abim oturacak. Dilovası ve Diliskelesi muhteşem yatırımları almaya devam edecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki