Diliskelesi Amatör Balıkçılar Derneği'nden Başkan Toltar'a Ziyaret

12 Şubat 2015, Perşembe - 12:32

Diliskelesi Amatör Balıkçılar, Sosyal Yardımlaşma ve Çevreyi Koruma Derneği Başkanı Hüseyin Elibol ve yönetim kurulu üyeleri, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette Diliskelesi Amatör Balıkçılar, Sosyal Yardımlaşma ve Çevreyi Koruma Derneği Başkanı Hüseyin Elibol, Derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Yeni kurulan derneğe destek ve katkılardan dolayı Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'a teşekkür etti.

 

BALIKÇI BARINAĞI YAPIMINA BAŞLIYOR

Diliskelesi Amatör Balıkçılar, Sosyal Yardımlaşma ve Çevreyi Koruma Derneği yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar; “Dilovası Belediyesi olarak imkânlarımız ölçüsünde her konuyu önemsiyor ve hizmet sunulması için çaba sarf ediyoruz. Amatör Balıkçılar, Sosyal Yardımlaşma ve Çevreyi Koruma Derneği  kullanımına sunulmak için Balıkçılar barınağını proje işlemleri tamamladı ve yakın bir süre içersinde ihaleye çıkartılarak yapımına başlayacağız. Sorun ve sıkıntı yaşadığınızda her zaman kapımız açık elimizden gelen desteği esirgemeyiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki