Dernekler daha da kaynaşıyor

Dernekler daha da kaynaşıyor
11 Nisan 2016, Pazartesi - 14:40

Darıca Osmangazi Mahalle Muhtarı Kenan Demirbaş ve Darıca Piri Reis Mahalle Muhtarı Fuat Yaşar, kendi mahallerinde faaliyet gösteren STK’lar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Darıca Batmanlılar Derneği’nde düzenlenen kahvaltı programına Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve Darıca Belediye Başkan yardımcısı Mustafa İltekin de katıldı. Toplantının açılış konuşmasını Darıca Osmangazi Mahalle Muhtarı Kenan Demirbaş yaptı. Darıca şehrinin karışmaya ve tanışmaya ihtiyacı olduğunu dile getiren Demirbaş şöyle konuştu: “Osmangazi Mahallesi ve Piri Reis Mahallesi olarak artık kardeş iki mahalle olduk. Bundan sonra inşallah beraber hareket edeceğiz. Muhtarlar olarak mahallelerimizde hizmet veren STK’lar bizim için önemli. Darıca’da yaşıyoruz ancak birbirimizi yeteri kadar tanımıyoruz. Bizim amacımız tanışıp kaynaşmak. Sizlerin seçtiği muhtarlar olarak sizlerin fikir ve görüşlerini almak. Geçtiğimiz günlerde bütün STK’ları topladık. Bugün Batmanlılar Derneği’ndeyiz. Bundan sonra inşallah her derneğimizde bu toplantılarımız devam edecek. Buraya katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

SİZLERİN YANINIZDAYIZ

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise yaptığı konuşmada “Derneklerimiz bölgemizde çok iyi bir örgütlenmeye sahipler. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Sizin gibi kuruluşlar bizler içinde çok önemli. Sizler bizlerin yükünü hafifletiyorsunuz. Bizim kapımız her zaman sizlere açık. Bizlerde her zaman sizlerin yanınızdayız. Vatandaşımıza hizmet etmek bizim görevimiz’’ dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki