Demirci,hizmetlerimiz artarak devam edecek

31 Aralık 2014, Çarşamba - 21:01

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, yeni yıl nedeniyle mesaj yayımladı. Demirci, yeni yılın tüm dünyaya barış, huzur, sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diledi.

  Çayırova için 2015 yılının çok farklı bir yıl olacağını ifade eden başkan Demirci, “Yeni yıl içerisinde başlayacak olduğumuz projeler Çayırova’mızın her alanda gelişmesine önayak olacaktır. Çayırova Belediyesi olarak 2014 yılında ilçemizde altyapı, üstyapı, çevre, sağlık ve eğitim alanında büyük bir aşama kaydettik. Yeni yıl içerisinde planladığımız projeler halkımızın önemli ihtiyaçlarını karşılayacak. Amacımız daha yaşanabilir Çayırova için proje üretmek. İlçemizin önceliklerini belirliyor ve projelerimizi buna göre yapıyoruz. 2015 yılı daha büyük ve etkin projelerimizi hayata geçireceğimiz bir yıl olacak. 2014 yılını hizmetlerle geride bırakarak 2015 yılına girmenin sevinç ve mutluluğunu yaşarken, yeni yıla, Çayırova’mız için yapacak olduğumuz projelerimize başlayacak olmanın heyecanıyla giriyoruz” ifadesinde bulundu.

Sözlerini şu şekilde sürdüren Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Göreve geldiğimiz tarihten itibaren ilçemizi yeniden yapılandırmak ve modern bir Çayırova oluşturmak için gerekli tüm çalışmaları başlattık. İlçemizin gereksinimlerini, sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. Bunları gidermek için 2014 yılında olduğu gibi 2015 yılında da gerekli planlama ile hizmetlerimize artarak devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 2015 yılının birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum. İlçemizde görev yapan tüm kamu personelinin ve mesai arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının, esnafın, özel sektör çalışanlarının ve tüm Çayırova’lı hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. 2015 yılının tüm insanlığın sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur ve refah içinde yaşayacağı bir yıl olmasını temenni ediyor, aziz milletimizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki