Demirci, Yoğun Bir Haftayı Geride Bıraktı

11 Mayıs 2015, Pazartesi - 13:39

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, hafta sonu düzenlenen çeşitli etkinliklerde Çayırova’lıları yalnız bırakmadı.

 

Her fırsatta halkın yanında olan halkın mutluluğunu ve üzüntüsünü paylaşan başkan Demirci, hafta sonu düzenlenen düğün ve etkinliklere katıldı. Düğünler, belediye çalışmaları ve çeşitli etkinliklerle oldukça yoğun bir hafta sonu geçiren Belediye Başkanı Şevki Demirci, aynı zamanda vatandaşlarla da bir araya geldi. Çayırova’lılarla sürekli iç içe olmaya özen gösteren Demirci, hafta sonu düzenlenen düğünlere de katılarak genç çiftleri mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Yoğun ziyaretçi trafiğine ve belediye hizmetlerine rağmen hafta içi her gün mesaisinin büyük bir bölümünü halkın içerisinde ve onların sıkıntılarını dinleyerek, sorunlara çözüm üreterek geçiren başkan Demirci, hafta sonu da çalışmalarına ara vermiyor. Açılışlara, etkinliklere, cenaze ve düğün törenlerine katılan Belediye Başkanı Şevki Demirci, hafta sonu da devam eden belediye yatırımlarını yerinde inceledi. Devam eden üstyapı çalışmalarını inceleyen Demirci, Cumartesi ve Pazar gününü yoğun bir çalışma temposu ile geride bıraktı.

Haftasonu gerçekleştirilen düğün ve açılışlara katılan Demirci, Cumhuriyet Mahallesi’nde mahalle sakinleri ile bir araya geldi. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelen başkan Demirci, yatırımlar hakkında bilgiler aktardı.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki