Demirci ve Özmen, Oğuzkaan Sitesi Yönetimi İle Buluştu

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Akse Mahallesi Çağdaşkent Toplu Konutları Oğuzkaan Sitesi yönetimi ile bir araya geldi. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik, Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, belediye meclis üyesi adayları ve program sorumluları eşliğinde Oğuzkaan Sitesi yönetimi ile buluşan belediye başkan adayı Demirci, site yönetimi başkanı Serdar Küçük ve site sakinlerinin taleplerini yanıtladı.
06 Mart 2014, Perşembe - 16:42

Özmen, Çalışmaya Devam Ediyoruz

Site yönetim bürosu önünde gerçekleşen toplantıda bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, öncelikle programa katılan tüm site yönetimine ve sakinlerine teşekkürlerini iletti. Akse Mahallesi’nin de Çayırova’nın diğer mahalleleri gibi günden güne nüfus artışını yaşadığını vurgulayan Özmen, Akse’nin hızlı büyüyen bir mahalle olduğunu kaydetti. Açık alanda gerçekleştirilen programda 30 Mart yerel seçimleri hakkında da bir dizi açıklamalar yapan İlçe Başkanı Nazmi Özmen, yerel seçimlere sayılı günler kala, daha hızlı bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini söyledi. 30 Mart yerel seçimlerinin yanı sıra Cumhurbaşkanlığı seçimlerini de hatırlatan Özmen, Türkiye’de ilk defa Cumhurbaşkanını halkın seçeceğini söyleyerek, yerel seçimlerde güçlü olduklarını göstermeleri gerektiğini ifade etti.

Çağdaşkent’e Engelli ve Yaşlılar Merkezi

Çayırova ilçesinin günden güne büyüyen nüfusunu göz önünde bulundurarak projeler geliştirdiklerini kaydeden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Çayırova’ya özgü projelerle yola çıktıklarını ifade etti. 41 proje ile hizmetlere yön vereceklerinin altını çizen Demirci, yarım kalan çalışmalarında tamamlanacağını söyledi. Oğuzkaan sitesi yönetimi ile gerçekleştirdiği toplantıda projelerinin bazılarından kısaca bahseden Demirci, Yenimahalle yan yol, kent meydanı, kültür sarayı gibi birçok projeye imza atacaklarını belirtti. Çağdaşkent toplu konutlarının bulunduğu alanda Camii için girişimlere başladıklarını söyleyen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, engelli ve yaşlılar için yine bir projeyi Çağdaşkent’te hayata geçireceklerini dile getirdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki