Demirci ve Kılıç İnönü Mahallesi’nin Nabzını Tuttu

19 Mart 2015, Perşembe - 12:10

Belediye içi hizmetlerin dışında esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen başkan Demirci, İlçe başkanı Zafer Kılıçla beraber bu kez Muammer Aksoy Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti.

İşyerlerini ziyaret ederek, esnaflara hayırlı işler dileyen başkan Demirci’ye AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç eşlik etti. Hem vatandaşlarla hem de esnaflarla sohbet edip talepleri dinleyen başkanlar, bu kez İnönü Mahallesi’nin nabzını tuttu.

Çayırova’nın gelişiminde esnafların büyük rol oynadığını belirten Belediye Başkanı Şevki Demirci, muhtarlarla bilgilendirme ve istişare toplantılarıyla, esnaf ziyaretleri ile mahallelerin nabzını tuttuklarını ve en önemli etkenin esnaflar olduğunu kaydetti. Demirci, “Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Bölgemizin gelişmesi adına çok etkin rol oynar. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Çayırova’mıza hep birlikte katkı sunuyoruz” dedi.

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki