Demirci, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, derneklerle bir araya gelerek seçim çalışmalarını sürdürüyor. Çayırova Kızılay Şubesine ve Bayburt İli Güneydere Köyü Yaşaroğulları Yardımlaşma Dayanışma Derneği’ne gerçekleştirdiği ziyaretlerde projelerini anlatan Demirci, ziyaretlerde talepleri de dinliyor.
12 Mart 2014, Çarşamba - 15:30

Kızılay Önemli Bir Kurumumuz

Çayırova Kızılay Şubesi ziyaretinde Şube Başkanı Halil Keskinoğlu ve yönetimi ile bir araya gelen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Çayırova için planladıkları projelerini anlattı. Kademe kademe Çayırova’ya projeleri kazandıracaklarını ifade eden Demirci, devam eden çalışmaların tamamlanacağını kaydetti. Kızılay’ın Türkiye’nin önemli bir kurumu olduğunu aktaran Demirci, çalışmalar hakkında Çayırova Kızılay Şube Başkanı Halil Keskinoğlu’ndan bilgiler aldı.

Yaşaroğulları İle Buluştu

Çayırova Kızılay Şubesi ziyaretinin ardından günlük programlarını sürdüren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, gerçekleştirdiği ev ziyaretleri sonrasında Bayburt İli Güneydere Köyü Yaşaroğulları Yardımlaşma Dayanışma Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Dernek Başkanı Eba Müslim Yaşaroğlu’nun selamlama konuşmasının ardından vatandaşlara seslenen Demirci, Çayırova’yı yeni hizmetlerle tanıştıracaklarını kaydetti. Projeler hakkında açıklamalarda bulunan Demirci, vatandaşlardan gelen soruları da yanıtladı.

Kent Meydanı Çok Amaçlı Hizmet Verecek

Yenimahalle, Çayırova, Atatürk ve Özgürlük Mahallelerinin merkezi konumunda planlanan kent meydanı projesi hakkında bilgilendirmelerde bulunan Demirci, çok amaçlı hizmet verebilecek bir meydanı Çayırova’ya kazandıracaklarını vurguladı. Kent meydanını düz bir proje olarak düşünmediklerini ifade eden Demirci, kültürel alanlar, çarşılar, yeşil alanlar, etkinlik alanları ve daha birçok alanda hizmet verebilecek şekilde meydanı oluşturmayı düşündüklerini ifade etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki