Demirci, Seçim Çalışmalarını Hızlandırdı

AK Parti Çayırova ilçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından planlanan programlar çerçevesinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Çayırova Eğitim Kültür İş Merkezi’nde kursiyerlerle buluştu. Gerçekleştirdiği ziyarette kurs eğitmenlerinden bilgiler alan Demirci, kurs merkezlerinde branşların arttırılarak eğitimlerin devam edeceğini ifade etti.
16 Mart 2014, Pazar - 16:34

Demirci, ÇEKİM’de Kursiyerlerle Buluştu

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik ve eşi Gül Demirci eşliğinde gerçekleştirdiği ziyarette kursiyerlerin taleplerini de dinleyen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kadınlara yönelik projelerinin olduğunu belirten Demirci, kadın el işi merkezi projesi hakkında kursiyerlerle fikir alışverişinde bulundu.

ÇEKİM ziyaretinin ardından kanaat önderlerine, itfaiye amirliğine ve iş adamı İsmet Harmancı’ya ziyaret gerçekleştiren Demirci, programını evlerde sürdürdü. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde gerçekleştirdiği her ziyarette projelerini anlatan ve vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunan Demirci, Çayırova’nın önceliklerini ele alan bir çalışmaya imza attıklarını vurguladı. Gerçek anlamda ön sırada gelen projeleri hayata geçireceklerini vurgulayan Demirci, devam eden çalışmaların tamamlanarak, Çayırova’nın hiçbir noktasında alt ve üstyapı sorununun kalmayacağını vurguladı. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen’le birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde talepleri de dinleyen Demirci, ulaşım ve kent meydanı hakkında gelen soruları da yanıtladı. Çayırova’nın ulaşım noktasındaki önceliklerini tamamlayıcı çalışmalara imza atacaklarını söyleyen Demirci, kent meydanı projesinde de çalışmaların hızlandırılarak devam edeceğini dile getirdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki