DEMİRCİ GÜRLEDİ.

Coşkulu kalabalığın sloganları arasında toplantı salonuna gelen belediye başkan aday adayı Şevki Demirci, resmen aday adaylığını ilan etti.
28 Ekim 2013, Pazartesi - 10:05

Şevki Demirci’nin tanıtım toplantısına İlçe Başkanı Nazmi Özmen, İl Başkan yardımcısı Metin Gökçe, Gebze İlçe Başkan yardımcısı Hüseyin Kurt, SKM Başkan yardımcısı Zafer Kılıç, aday adayları ve çok sayıda vatandaş ve partililer katıldı. Demirci’nin tanıtım toplantısında salonda boş yer kalmazken salondakilerin büyük bölümü ayakta kaldı. Şevki Demirci’nin konuşmaya başladığı esnada konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Bazı gruplar ise Şevki Baba ve  büyük başkan sloganları attı.

 

 

TÜM ADAY ADAYLARI TEBRİK EDİYORUM

 

 

Şevki Demirci’nin aday adaylığında konuşan İlçe Başkanı Nazmi Özmen tüm aday adaylarını tebrik ederek, “Aday adayı olan arkadaşlarımız bu süreçte birbirlerini kırmadan partimize zarar vermeden kardeşlik çerçevesinde hareket etmelerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Özmen, “Tekrar söylüyorum diğer partiler aday bulamazken bu tablo bizim büyüklüğümüzün işretidir” şeklinde konuştu.

 

 

MARKA ŞEHİR YAPMA ADINA  

 

Nazmi Özmen’in konuşmasından sonra kürsüye gelen Şevki Demirci aday adayı olmasındaki nedenleri sıraladı. Demirci, “Kalıcı hizmetler bırakmak için, Çayırova’yı yaşanabilir bir kent hüviyetine sokmak için, çözüm odaklı çalışmak için, bu ilçenin bu milletin hizmetkarı olmak için, Çayırova’yı kalkındırmak için aday adayımım” diye konuştu. Demirci her zaman AK Parti’nin neferi olduğunu söyleyerek, “Bu partinin bir bireyi olmaktan her zaman övünç duydum. Çayırova’yı marka şehir yapma adına, yeterli hizmetleri alması için Çayırova Belediye Başkanlığına adayım” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki