Demirci Ev Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, ev ziyaretlerine yoğun bir şekilde devam ediyor. Her gün en az y-8 eve konuk olan Demirci, yoğun bir ilgi ile karşılanıyor.
04 Mart 2014, Salı - 13:10

Demirci’ye İlgi Büyük

Gittiği her evde ilgi ve güler yüzle karşılanan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, ziyaretlerini yoğun bir şekilde sürdürüyor. Her mahallede ilgi ile karşılanan ve ev toplantılarında vatandaşları bilgilendiren Demirci, projeler hakkında da açıklamalar da bulunuyor. 41 proje ile AK Belediye hizmetlerini Çayırova’da sürdürmek için yoğun bir çalışma sergileyeceklerinin sözünü veren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, 5 yıl sonra tanınmayacak bir Çayırova için yola çıktıklarını söyledi. Sürekli halkla bir araya gelerek istişarelerde bulunan ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgilendirmeler gerçekleştiren Belediye Başkan Adayı Demirci, talepleri de dinleyerek çözüm için çalışmalar yapıyor.

“Türkiye AK Hizmetlerle Büyüdü”

AK Parti’nin AK hizmet anlayışının devam edeceğinden hiçbir şekilde şüphe duymadıklarını ve kendilerinin de Çayırova’da birçok AK hizmete imza atacaklarını kaydeden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Türkiye’nin AK Parti iktidarı ile büyüdüğünü söyledi. Cumhuriyet tarihi boyunca yapılanların kat kat fazlasını 12 yıllık süreçte AK Parti’nin gerçekleştirdiğini ve hatta vizyon projelerle modern ve güçlü bir ülke olduğunu vurgulayan Demirci, AK Parti belediyelerinin AK hizmetleri her zaman sürdüreceklerini söyledi.

Demirci, “AK Belediyelerle, mutlu bir Çayırova inşa edeceğiz”

“Türkiye için gece gündüz demeden çalışan Genel başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemiz için yaptıkları ortadadır. Bizlerde yerel yönetimler olarak halkımızın, huzuru, sağlığı ve modern bir hayat yaşaması için AK hizmetlerimizi, AK belediyelerimizle gerçekleştirmek için bu yolda ilerliyoruz. Vizyon projelerle, asrın projeleriyle gelişen Türkiye’mizin her bir karışında AK Parti’mizin hizmetlerini görebilirsiniz. Çayırova’mızda bu güne kadar birçok hizmeti aldı. Biz de yarım kalan çalışmaları tamamlayarak, yeni projelerle ilçemizi kalkındıracağız. AK Belediyelerle, mutlu bir Çayırova inşa edeceğiz” diyen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, gün boyunca ve akşamın geç saatlerine kadar ziyaretlerine devam etti.

Demirci, Kürtünlülere Konuk Oldu

Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen programlar çerçevesinde ev ziyaretlerini aralıksız olarak sürdüren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, erkekliğe ilk adımı atan Enes ve Burak Çoban’nın ailesi ile Kerem Efe Şen’in ailelerini ziyaret etti. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde sünnet olan çocuklarla yakından ilgilenen Demirci, daha sonra Gümüşhane İli Kürtün İlçesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, burada dernek yönetimine ve vatandaşlara seslendi. Yapılan çalışmalar, yapılacak hizmetler ve projeler hakkında dernek yönetimi ve vatandaşları bilgilendiren Demirci, sokakta karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederek programını sürdürdü. Cumhuriyet Mahallesi’nde ziyaretlerine devam eden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Şehit Ali Atik’in babası Hüsmen Atik’i evinde ziyaret etti. Şehit babası Hüsmen Atik’le sohbetinde her zaman şehit ve gazi yakınlarının yanında olacaklarını ifade eden Demirci’ye ziyaretlerde Belediye Başkan Adayı Demirci’ye İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Kılıç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, belediye meclis üyesi adayları ve program sorumluları eşlik etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki