Demirci Basınla start verdi

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, SKM Başkanı Orhan Keskin ve yönetim kurulu ile birlikte basın toplantısı düzenledi.
27 Ocak 2014, Pazartesi - 17:09

İkiler Kebap Salonu’nda gerçekleşen basın toplantısında konuşan İlçe Başkanı Nazmi Özmen barış içerisinde bir adaylık süreci yaşadıklarını ifade ederek, “Adaylar açıklandıktan sonra ülkemizde bir takım değişiklikler yaşadık. Çayırovamızda bu değişim içerisinde yer aldı.  2009 yılında başka bir kardeşimizden bayrağı devralarak 5 yıl süre boyunca görev yapan Belediye Başkanımız Ziyaettin Akbaş bu süre boyunca güzel hizmetlerde bulundu. Hizmetle geçirdiği 5 yıl süre sonunda yeni bir değişime tanıklık olduk. Yaptığı hizmetlerden dolayı kendisinden onurla ve gururla bahsettiğim Ziyaettin Akbaş’a teşekkürlerimi iletiyorum. Kendisinden çok şey öğrendik” dedi.

Başkan Özmen Şevki Demirci ile birlikte büyük hedefler içerisinde olduklarını söyleyerek, “Bugünden daha başarılı olmak için çok çalışmamız gerekiyor. Şevki Demirci ile birlikte inşallah bizde bu ibreyi daha yukarılara taşıyacağız. Seçimle alakalı bir riskimiz yok.  Bir oy daha fazla nasıl alabiliriz onun hesabını yapıyoruz.  Bu süreçten sonra adayımız daha çok halkın içinde olacak. Girmedik ev sıkmadık el bırakmayacak. Projelerini hazırlayıp güçlü şekilde seçime gireceğiz” diye konuştu. Başkan Özmen seçime hazır olduklarını ifade ederek, “Adayımız geç açıklanmış olsa da biz zaten bugün seçim varmış gibi çalışmalarımızı yürütüyorduk. Seçimlere bir yıl kala hazırlanan bir parti değiliz” dedi.

Başkan Özmen’in konuşmasından sonra söz alan Şevki Demirci, “Ziyaettin Beyle geçtiğimiz dönem bir seçim yarışına girmiştik. O zaman kendisi belediye başkanı olmuştu. Bu dönem ise başkan adaylığı bize nasip oldu. Başkanımız Çayırova’ya güzel hizmetler yaptı. Kendisinden bu bayrağı devralıp hizmetlere devam edeceğiz” dedi. Bir soru üzerine 20 gün içerisinde projelerini açıklayacağını söyleyen Demirci, “Yarım kalan projelerimizi devam ettireceğiz. Büyükşehir Belediyesi ile bir hareket ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımızla karşılıklı oturup konuştuktan sonra projelerimizi açıklayacağız. 15-20 güne kadar projelerimizi açıklarız. Çayırova için daha iyi olacaktır” diye konuştu.

Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş Çayırova’nın Gebze Bölgesi’nde en çok proje üreten ilçe olduğunu söyleyerek, “Temel sorunlara parmak basan bir belediyecilik anlayışı içerisinde olduk. Gücümüzün üstünde bir çaba sarf ettik.  Belediyemiz kurumsal bir belediye hüviyetine kavuştu. Ahlaktan hiç ayrılmadan görev süremizi tamamladık” diye konuştu. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki