Demirci Ailesi Sahada

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, eşi Gül Demirci ile birlikte evlere konuk olmaya devam ediyor. Çayırova’nın dört bir yanına ulaşarak çalışmalarını sürdüren Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci talep ve önerileri dinliyor.
25 Şubat 2014, Salı - 16:41

AK Parti Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik ve Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci’nin eşi Gül Demirci tarafından düzenlenen ev toplantılarına katılan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, kadınların talep ve önerilerinidinleyerek, çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunuyor.

7’den 70’e Hizmet

AK Parti Çayırova İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen programlar çerçevesinde evlere konuk olan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci’ye eşi Gül Demirci eşlik etti. Özgürlük ve Yenimahalle’de kadınlara yönelik olarak düzenlenen ev toplantılarında gelen talep ve öneriler hakkında açıklamalarda bulunan Demirci, yapılacak çalışmalar hakkında da bilgilendirmelerde bulundu. Çayırova’da kadınlara yönelik ciddi projelerinin olduğunu kaydeden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, 7’den 70’e, genç, erkek, kadın, yaşlı demeden hizmet edeceklerini ve Çayırova’yı yeni hizmetlerle tanıştıracaklarını söyledi.

Yılıdırm’a Ziyaret

Çayırova ilçesinin her bir mahallesinde gerekli istişareleri yine vatandaşlarla yaptığını ifade eden Belediye Başkan Adayı Demirci, ilçede devam eden hizmetleri tamamlayarak, yani yatırımlarla Çayırova’ya sınıf atlatacaklarını söyledi. 30 Mart yerel seçimler hakkında da kadınlara bilgiler aktaran Demirci, AK Parti’nin gücüne güç katmak için Çayırova’dan en başarılı şekilde sandıktan çıkarak AK hizmetleri sürdüreceklerini söyledi. Ziyaretler çerçevesinde hastaları da unutmayan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Faik Yıldırım’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Bir süre Yıldırım’la sohbet ettikten sonra evden ayrılan Demirci, Umre vazifesini yerine getiren Yılmaz Yıldırım’ı da evinde ziyaret etti.

Daima Millet, Daima Hizmet

Gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinin bir yenisine Özgürlük Mahallesi’nde devam eden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, İsmail Camcı’nın evine konuk oldu. Beraberindeki belediye meclis üyesi adayları ve SKM Başkanı Orhan Keskin’le ziyaretini gerçekleştiren Demirci, soruları yanıtladı. Ziyarette bulunan vatandaşlardan gelen her bir talep ve soruyu içtenlik ve samimi bir şekilde cevaplayarak, çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Demirci, Çayırova’nın ihtiyacı olan projelerin hayata geçmesi ve Çayırova’lılara hizmet etmek için yoğun bir çalışma sergilediklerini söyledi. 30 Mart’ta Çayırova’dan en yüksek oyu alarak, “Daima Millet, Daima Hizmet” sloganı ile yola devam edeceklerini ifade eden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, yapılacak her bir projede Çayırova’nın geleceğine yön vereceklerini söyledi.

Bir oy Türkiye’nin geleceği için çok önemli

AK Parti’nin hizmetler konusundaki başarısını bir kez daha vurgulayarak, bu hizmetleri Çayırova’da gerçekleştireceklerini belirten AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, yerel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkmanın çok önemli olduğunu kaydetti. Her bir oyun Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu vurgulayan Demirci, yerel seçimlerin hemen ardından Cumhurbaşkanlığı seçimi ve genel seçimlerin geldiğini hatırlattı. Türkiye’de ilk defa Cumhurbaşkanını halkın seçeceği bir seçime doğru gittiklerini söyleyen Demirci, yerel seçimlerde en yüksek oyu alarak Çayırova’nın bu seçimlere hazır olduğunu göstermek istediklerini belirtti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki