Demir Bu Kez Gebze’de Karslıları Buluşturdu

Geçtiğimiz günlerde bir çok ilçede programlar düzenleyerek dikkatleri üzerine çeken Ak parti Kocaeli il yönetim kurulu üyesi İdris Demir Bu kez Gebze bölgesindeki Karslıları Ak partililerle buluşturdu
31 Mayıs 2015, Pazar - 12:17

Ak Parti Kocaeli il yönetim kurulu üyesi ve genç iş adamı İdris Demir, 7 Haziran seçimlerinde partisinin oyunu Kocaeli'de daha yükseğe çıkarabilmek için yoğun bir performans gösteriyor..

Aslen Kars kökenli olan İdris Demir, Kocaeli genelindeki Kars, Ardahan ve Iğdırlılara yönelik başlattığı siyasi çalışmalar kapsamında Körfez ve Çayırova'dan sonra bu sabah Gebze bölgesindeki hemşerilerini, Ak Parti ile buluşturdu..

 

 

İdris Demir'in Gebze Kars Ardahan ve Iğdırlılar Derneğinde verdiği sabah kahvaltısına hem hemşerilerinin hem de Ak Partililerin ilgisi yoğun oldu. İdris Demir'in kahvaltı programına, Ak Parti Kocaeli milletvekili adayı Yalçın Coştur, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Ak Parti Gebze ilçe başkanı Hasan Soba ve yönetim kurulu üyeleri tam kadro katılırken, hemşerilerinden Ardahan Hanak ilçesi CHP'li Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, CHP Gebze eski ilçe başkanı Sedat Tatar ve KAI Başkanı Nasrettin Bavaş'da davete icabet etti..

 

 

Misafirleri Gebze Kars Ardahan ve Iğdırlılar Derneği başkanı Metin Baytöre ile kapıda karşılayan İdris Demir kahvaltıda yaptığı konuşmada Türkiye'nin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu, bu birlik ve beraberliğe katkı sunmak için siyasette olduğunu dile getirdikten sonra yapılacak 7 haziran seçimlerinin çok önemli vurgusunu yaparak, bu programına katılım gösteren tüm misafirlerine teşekkür etti..

 

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki