DARICA'DA SPOR HEYECANI SÜRÜYOR

17 Nisan 2015, Cuma - 20:42

Darıca Belediyesi, Darıca Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Münasebetiyle düzenlediği EGEMENLİK TURNUVASI'na 20 okuldan toplamda 2000 öğrencinin mücadele ettiği turnuvada Futbol ,Voleybol,Basketbol Masa Tenisi,Atletizm Yarışmaları Yapıldı.Darıca belediye başkanımızın öğrencilere yaptığı konuşmasında centilmenlike özellikle vurgu yapması dikkat çekti.

İLKÖĞRETİM BİTTİ LİSELER SAHNE 

23 Nisan Egemenlik tunuvasının bitmesinin ardından Darıca'da spor heyecanı liseler arası 19 Mayıs Gençlik turnuvası ile devam ediyor. Toplam bir ay sürecek olan bu turnuvada liseler Basketbol,Voleybol, Basketbol,Futbol,Futsal,Badminton,Masa Tenis, Ayak tenisi ve Atletizm yarışmaları ile son bulacak. Yaklaşık 2000 Öğrencinin katılımı bekleniyor.

23 Nisan turnuvalarında dereceye giren öğrencilerin sıralamaları ise şöyle;

DERECEYE GİREN OKULLAR:

Küçük Kızlar Futbol .                 

1.Darıca Ortaokulu
2.Darıca Mehmet Akif Ortaokulu
3.Darıca Zeki Gezer Ortaokulu
4.Darıca Süreyya Yalçın Ortaokulu 
Küçük Erkekler Futbol.
1.Darıca Zeki Gezer Ortaokulu
2.Darıca Bağlarbaşı Ortaokulu
3.Darıca Ortaokulu
4.Darıca Deniz Yıldızları Ortaokulu
Yıldız Kızlar Futbol 
1.Darıca Deniz Yıldızları Ortaokulu
2.Darıca Süreyya Yalçın Ortaokulu
3.Darıca Mehmet Akif Ortaokulu
4.Darıca Zeki Gezer Ortaokulu
Yıldız Erkekler Futbol 
1.Darıca Zeki Gezer Ortaokulu
2.Darıca Süreyya Yalçın Ortaokulu
3.Darıca Deniz Yıldızları Ortaokulu
4.Darıca Bağlarbaşı Ortaokulu 
Yıldız Erkekler Basketbol 
1.Darıca Fatih Koleji
2.Darıca Bağlarbaşı Ortaokulu
3.Darıca Bilge Koleji
4.Darıca 100. Yıl Atatürk Ortaokulu
Yıldız Kızlar Voleybol
1.Darıca Bilge Koleji
2.Darıca Ortaokulu
3.Darıca Deniz Yıldızları Ortaokulu
4.Darıca Süreyya Yalçın Ortaokulu

Masa Tenisi Yıldız Kızlarda
1.Sümeyra KOÇ(Darıca İmam Hatip Ortaokulu)
2.Rümeysa KOÇ(Darıca İmam Hatip Ortaokulu)
3.Nurşen ATAŞ(Darıca Zeki Gezer Ortaokulu)
4.Senanur ÖZKAN(Darıca 100. Yıl Atatürk Ortaokulu)
Masa Tenisi Yıldız Erkeklerde
1.Abdullah MALKOÇ(Darıca Fatih Koleji)
2.Özgür ÖZTÜRK(Darıca 100. Yıl Atatürk Ortaokulu)
3.Muhammed Yigit HIYAMLI(Darıca Fatih Koleji)
4.Ozan ŞAHİNOĞLU(Darıca Zeki Gezer Ortaokulu)

Yıldız Erkekler Atletizm Takım
1. Servet Yalçın Ortaokulu
2. Darıca Ortaokulu
3. Süreyya Yalçın Ortaokulu

Yıldız Kızlar Atletizm Takım
1. Servet Yalçın Ortaokulu
2. Darıca Ortaokulu
3. Süreyya Yalçın Ortaokulu
Küçük Erkekler Atletizm Takım
1. Servet Yalçın Ortaokulu
2. Zeki Gezer Ortaokulu
3. Mehmet Akif Ortaokulu
Küçük Kızlar Atletizm Takım
1. Servet Yalçın Ortaokulu
2. Mehmet Akif Ortaokulu
3. Darıca Ortaokulu

Yıldız Erkekler Atletizm Ferdi
1. Harun Yakut (Zeki Gezer Ortaokulu)
2. Gökhan Ediş (Darıca Ortaokulu)
3.Diyar Türkan (Servet Yalçın Ortaokulu)

Yıldız Kızlar Atletizm Ferdi
1. Rabia Aslan (Darıca Ortaokulu)
2. Zeynep Türkan (Servet Yalçın Ortaokulu)
3. Melike Atıcı (Süreyya Yalçın Ortaokulu)

Küçük Erkekler Atletizm Ferdi
1. Kemal Sezer (Mehmet Akif Ortaokulu)
2. Hüseyin Ege (Servet Yalçın Ortaokulu)
3.Levent Çoban (Servet Yalçın Ortaokulu)

Küçük Kızlar Atletizm Ferdi
1. Melisa Çelik (Darıca Ortaokulu)
2. Zehra Çelik (Servet Yalçın Ortaokulu)
3.Semanur Çelik (Servet Yalçın Ortaokulu)

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki