DARICA’DA KARABACAK COŞKUSU

Bir önceki seçimlere göre oylarını büyük oranda artırarak Darıca’da üçüncü Dönem Belediye Başkanlığı’nı kazanan Şükrü Karabacak tüm Darıca halkına teşekkür ederek, ” artık parti rozetimizi çıkarıyoruz, tüm Darıca halkını kucaklıyorum.” dedi.
31 Mart 2014, Pazartesi - 22:30

 

            Resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 51 oy alarak Darıca’da “Ustalık” dönemine merhaba demenin sevincini yaşayan Başkan Karabacak, seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Ak Parti kadrolar ve vatandaşlarla birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar seçim coşkusunu yaşadı.

            DARICA DEMOKRASİYE “EVET” DEDİ

            Seçim günü sabahı erken saatlerinde oyunu kullanarak Ak Parti İlçe Başkanı Mzuaffer Bıyık ve SKM Başkanı Sezai Ata’yla birlikte sandıkları dolaşan Başkan Karabacak, oy kullanmanın sona ermesiyle birlikte sandıklardan çıkacak sonuçları Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda partililerle birlikte takip etti.Sandıklardan gelen ilk oylarla birlikte yüzü gülen partililer, ilerleyen saatlerde vatandaşlarında katılımıyla,Darıca Cumhuriyet Meydanı’na giderek seçim zaferini kutladılar.

            Darıca Kent Meydanı’nda toplanan coşkulu kalabalığa hitap eden İlçe Başkanı Mzuaffer Bıyık,seçim süresi boyunca gece gündüz demeden çalışan, teşkilat üyelerine teşekkür ederek,”bu zafer sizlerin” dedi.Bıyık ,“partimiz kurulduğu günden itibaren ülkesi adına fedakarca çalışan, her seçimde ailesinden, işinden, kendinden fedakarlık yapan siz değerli teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum.Halkımız bir kez daha demokrasiye evet demiştir.” diyerek partililere teşekkür etti.

            MEHTERANLA BELEDİYEYE GELDİLER

            Seçim gecesi adeta uyumayan Darıca halkı ertesi günde Darıca Belediyesi önünde Usta’sını çiçeklerle karşıladı. Ak Parti İlçe teşkilatı önünde toplanan kalabalık Mehteran eşliğinde Belediye önüne gelirken, vatandaşlar yol boyunca sevgi gösterisinde bulundu.Belediye önünde kesilen kurbanlar ve dualarla karşılanan Başkan Karabacak’a çiçek takdim eden personel yeni dönemde Başkan Karabacak’a başarılar diledi.

            HERKESİN BAŞKANI OLACAĞIM

            Belediye önünde toplanan vatandaşlara bir selamlama konuşması yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, bütün ilçe halkına teşekkür ederek ” öncelikle sorunsuz ve sıkıntısız bir seçim geçirdiğimiz için çok mutluyum.Demokratik bir yarış sergileyen diğer siyasi parti ve başkan adaylarımız başta olmak üzere, tüm Darıca halkına teşekkür ediyorum.” dedi.

            Başkan Karabacak, “yaklaşık üç aylık seçim süreci boyunca başarılı bir seçim süreci atlattık.Bu dönemde bizlerden desteğini esirgemeyen eşim ve aileme, ilçe başkanımız, gençlik ve kadın kollarımıza, SKM Birimine, mahalle teşkilatları, tüm Ak Partili ailem ve halkımıza teşekkürü bir borç bilirim.Şu saatten itibaren AK Parti rozetimi çıkarıp tüm Darıca’nın Başkanı olacağım.Bize oy veren her iki kişiden biri hizmetlerimizden memnun.Biz önümüzdeki beş yılda oy vermeyen insanlarımızın gönlünü alabilmek için çalışacağız. Bizlere üçüncü dönem başkanlığını teslim eden başta Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere partimize layık olmak için çalışacağız.İlçemize yeni dönemde yapacağımız projelerle değer katmak, insanımızı mutlu etmek için çalışacağız.Bizleri bu günde yalnız bırakmayan sizler için çalışacağız.Hepinize teşekkür ediyorum.” diyerek konuşmasını tamamlarken daha sonra tebrikleri kabul etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki