DARICA SAADET’TEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

27 Aralık 2014, Cumartesi - 17:29

 

                Saadet  Partisi Darıca  İlçe yönetimi ilçe Başkanı Oğuzhan Ayyıldız başkanlığında Darıca Emniyet Müdür’ü Hasan AYDOĞAN’a makamında bir  ziyaret tertip etti.

       Yapılan ziyarete İl Başkan Yardımcısı Halit ŞENGÜL, Dış İlişkiler Başkanı Mustafa GÜL, Tanıtma Birim Başikanı İbrahim Aydınalp, Apdi İpekçi Mahalle Başkanı M.Fatih Çakır’ın katılımıyla gerçekleşti. İlçe Emniyet Müdürü Hasan AYDOĞANın Darıcanın Asayiş sorun​​​​ları ile alakalı görüşlerini beyan etti. İlçedeki asayişin sağlanmasında emniyet teşkilatının önemli bir işlevinin olduğunu belirten Başkan AYYILDIZ, “İlçede huzur ve güven ortamının oluşması için gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. Tüm zorluklara rağmen asayişin sağlanmasında önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Hasan AYDOĞAN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "            Darıca merkezi konumda olan ve hızlı gelişen bir ilçe Sivil toplum örgütleri ve resmi kuruluşların hepsi başarılı olmak için birbirinin yardımına ve işbirliğine ihtiyaç duymaktadır. Hep birlikte yaşanabilir daha ferah bir DARİCA için çalışacağız" şeklinde konuştu.

İlçe başkanlığına atandıktan sonra ziyaretlerini sürdüren Darıca ilçe yönetimi Karşılıklı görüş alış verişi yapıldıktan sonra partililerle birlikte müdürlükten ayrıldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki