DARICA SAADET PARTİSİ OCAK AYI İLÇE DİVANINI YAPTI

26 Şubat 2015, Perşembe - 14:18

DARICA SAADET PARTİSİ OCAK AYI İLÇE DİVANINI YAPTI

Darıca Saadet partisi ocak ayı ilçe divanını geniş kapsamlı şekilde yaptı. yapılan divana Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı  Mesut Doğan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, darıca Saadet partisi darıca ilçe başkanı Oğuzhan Ayyıldız, darıca ilçe teşkilatı, AGD, darıca saadet partisi kadın kolları ve partililer katıldı.

 

Konuşmada sözü alan başkan Ayyıldız darıca saadet partisinin yaptığı çalışmaları beyan etti. Necmettin Erbakan'ın sinevizyonun ardından sözü alan Saadet partisi Kocaeli il Başkanı Sinan Ejderoğlu bizler inanan insanlarız. İnancımızı yasayışımızla yansıtırız. Ya bu ülke yaşanabilir bir Türkiye olacak yada yaşanabilir bir Türkiye olacak. Etrafımıza baktığımızda tüm gözler bizleri Saadet partisini arıyor, çareyi bizden bekliyorlar. İnanın 7 haziran geldiğinde emeğimizi alacağız. Burada toplanmamızın asıl amacı ülkenin bulunduğu durumdan bir an önce çıkarabilmektir.

Konuşmaya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan devam etti. Karşılamadaki kalabalıktan duyduğu memnuniyeti belirterek 7 Haziranda ekranda nasıl bir görüntü görmek istiyorsak onun için çalışmalıyız, Bizler inanan insanlarız. Bizler zafere insandık bunu çalışmalarımızla başaracağız. Soruyorlar AK Parti iktidarda olmasa kimi görmek istersiniz. Diyorlar ki Saadet partisi ve anketler %15i gösteriyor. Ak parti %40 almıyor %40 alması gerektiğini belirtiyor. Biz bu birlik ve beraberlikle inşallah meclisde olacağız. Plaketler takdim edildikten sonra divan toplantısı sona erdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki