Darıca Park AVM’de Ramazan Bereketi

22 Haziran 2015, Pazartesi - 13:23

Geçtiğimiz ay içerisinde hizmete giren, Darıca’nın ilk alışveriş merkezi Darıca Park AVM’de Ramazan ayı boyunca hafta içi ve hafta sonu gerçekleşen etkinliklerle ayrı bir renk katıyor.   

Darıca Park AVM’de Açılış nedeniyle  AVM’de bulunan mağazalardan  gerçekleştirdiği 199 TL’lik alış veriş yapan ilk 199 kişiye birer çeyrek altın  kampanyası büyük ilgi görmüştü. Açılış nedeniyle gerçekleşen bu kampanya için başta Darıca olmak üzere Gebze ve Çayırova’dan vatandaşlar sabahın erken saatlerinde AVM önünde alış veriş yapmak için kuyruğa girmişler ilk 199 kişi AVM’den yapmış olduğu 199 liralık alış veriş neticesinde 1’rer çeyrek altın almışlardı.

 1 Temmuz’da Çarkıfelek Hediye Dağıtacak

 

Darıca Park AVM yönetimi Ramazan ayı nedeniyle 1 Temmuz Çarşamba günü büyük bir kampanya gerçekleştirecek. 1 Temmuz Çarşamba günü Darıca Park AVM’den 199 liralık alış veriş yapan ilk 199 kişiye Çarkıfelek ile gerçekleşecek olan çekiliş neticesinde 50 bisiklet, 50, tablet, 50 cep telefonu ve 49 bilgisayardan birisini kazanma şansını elde edecekler.

 

Her Gece Hediyeler Var

 

Ramazan boyunca Darıca Park AVM’de çekilişle 1001 çeşitli hediye verilecek. Hediye çekilişine katılmak isteyenler, sadece AVM içerisinde yer alan her hangi bir mağazadan 99 liralık alış veriş yapmaları yeterli olacaklar.

 

 

Türkan Kandıralı ve Ekibi Darıca Park AVM’de

 

Darıca Park AVM’de Ramazan boyunca Cuma, Cumartesi ve Pazar akşamları ünlü Klarnet ustası Türkan Kandıralı ve ekibi 20.00 ile 23.00 saatleri arasında sahne alacaklar. İlk kez hafta sonu Cuma, Cumartesi ve Pazar akşamı Darıca AVM’nin en üst katındaki yemek bölümünde sahne alan ünlü Klarnet ustası Türkan Kandıralı ve ekibi söyledikleri bir birinden güzel ilahiler ve Türk Sanat müziği ile oruçlarını açan vatandaşları kendilerine bir kez daha hayran bıraktılar.

 

 

 

 

 

 

 


 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki