Darıca Muhtarlar Günü’nü Kutladı

Darıca Muhtarlar Günü’nü Kutladı
20 Ekim 2016, Perşembe - 13:21

Bu yıl ilki düzenlenen 19 Ekim Muhtarlar Günü Darıca’da değişik etkinliklerle kutlanırken, muhtarlar onuruna verilen yemekte bir konuşma yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, sorunların çözümü noktasında vatandaşlarla aralarında köprü vazifesi gören muhtarlara teşekkür etti.

 

Darıca Kaymakamı Ömer Karaman’ın yanı sıra ilçe protokolünün katıldığı yemekte konuşan Başkan Karabacak, bugün birincisini kutladığımız Muhtarlar Günü, özellikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hükümetimizin muhtarlara verdiği önemi göstermesi açısından son derece önemli.

Mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın sorunlarının çözülmesi ve isteklerinin değerlendirilmesi adına önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Demokrasinin de gereği bu, temsil edilmenin de gereği bu. Mahalledeki yanmayan lambadan, akmayan sudan belki toplanamayan çöpten ilk haberdar olan ve bizleri haberdar eden siz değerli muhtarlarımızsınız. Bizler bu noktada sizlerin çok büyük katkı ve desteklerini alıyoruz. Çünkü bir nevi bizim o mahalledeki temsilcimiz veya bize fiili olarak destek veren bir konumdasınız. Elimiz, ayağımız, gözümüz kulağımız sizlersiniz. Muhtarlarımızı biz böyle görüyoruz. 

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Sizlerin de ihtiyaçlarıyla ilgili özellikle muhtarlık binalarımızın dizayn edilmesi, yapımı, şimdiye kadar olan binaların eksikliklerinin giderilmesi ve değişik konularda sizlerin yanınızdayız.Belediyemizde muhtarlarımızla ilgili müdürlükler oluşturduk. Bu müdürlüklerimizle birlikte muhtarlarımızla iletişim kurup, mahallemizin veya muhtarlarımızın her türlü sorununda yanında oluyoruz. Ben görevinizde başarılar diliyorum. Nice mutlu günlerde bir arada olmak temennisiyle hepinizi tebrik ediyorum.” diyerek konuşmasını tamamlarken Darıca Kaymakamı Ömer Karaman’da,  “tüm muhtarları bu anlamlı günde tebrik ediyor görevlerinizde başarılar diliyorum.” sözleriyle Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki