DARICA HAFTA SONUNU ETKİNLİKLERLE GEÇİRDİ

DARICA HAFTA SONUNU ETKİNLİKLERLE GEÇİRDİ
28 Aralık 2015, Pazartesi - 11:18


Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nin hafta sonunda konuğu ,Erzurum Atatürk Üniversitesi ilahiyat Fakültesi islam Tarihi ve Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Mustafa Ağırman oldu.
“Hz.Peygamber ile Başbaşa” konulu konferansta  Prof.Dr. Mustafa Ağırman , Peygamber Efendimiz'in (s.a.v), yaşamından örnekler sunarken, günümüzde insanlığın en çok ihtiyaç duyduğu şeylerin başında Peygamber Efendimiz  (s.a.v), in örnek yaşantısı olduğuna vurgu yaptı.Ağırman, yeryüzünün en saygın varlıkları olan insanların, dilleri, dinleri, renkleri ve cinsiyetleri farklı olsa da hepsi bir anne ve babanın, Adem ile Havva'nın çocukları olduğunu, dolayısıyla kardeş olduklarını belirterek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
ÇOCUKLAR KÜLTÜR MERKEZİNİ ÇOK SEVDİ
Açıldığı günden itibaren çocukların vazgeçilmez mekanlarından olan Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi hafta sonunda da adeta çocukların akınına uğradı. Cesur Tom isimli çocuk sineması ve Aliş’in Maceraları isimli çocuk tiyatrosu hafta sonunda ücretsiz bir şekilde çocukların beğenisine sunulurken, çocuklar kültür salonunu tıklım tıklım doldurarak bol bol eğlendiler.
 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki