Darıca da Öncelik İç Transfer

Darıca da Öncelik İç Transfer
02 Haziran 2016, Perşembe - 11:26

Darıca Gençler Birliği'nde Mustafa Öztürk başkanlığındaki yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi. Başkan Öztürk önceliklerinin iç transfer olduğunu, ardından dış transfere yöneleceklerini söyledi.

Darıca Gençler Birliği'nde Mustafa Öztürk başkanlığındaki yeni yönetim ilk toplantısını önceki akşam Darıca Teras Kafe'de gerçekleştirdi. Toplantıya Darıca Belediye Başkanı ve Darıca Gençler Birliği Onursal Başkanı Şükrü Karabacak da katıldı. Gelecek sezonun planlamasının ele alındığı toplantıda Başkan Öztürk tüm yöneticilerden ellerini taşın altına koymalarını isteyerek, "El birliğiyle Darıca Gençler Birliği'ni şampiyon yapalım" dedi.

KARABACAK'TAN GÜVENOYU

Gelecek sezon planlaması yapılan toplantıda, özellikle sponsorluk anlaşması ve transferler hakkında izlenecek olan yol haritası belirlendi. Toplantı sonrasında kısa bir değerlendirmede bulunan Onursal Başkan Karabacak, ‘’Yeni kulüp başkanımız Mustafa Öztürk ve yönetici arkadaşlarımızın bu işin üstesinde geleceğine inanıyorum. Yeni sezonun kulübümüze ve Darıca camiasına hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

ÖNCE İÇ SONRA DIŞ TRANSFER

Darıca Gençler Birliği Kulüp Başkanı Mustafa Öztürk ise yaptığı açıklamada, toplantıya katılan tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Önce iç transferden başlayacaklarını söyleyen Başkan Öztürk, iç transferde takımda kalmasını istedikleri oyuncularla görüşme yapacaklarını, görüşme sonucuna göre dış transferde harekete geçeceklerini söyledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki