Darıca CHP'den Ak Parti’ye Geçtiler

Darıca da bir grup CHP’li Ak Partiye geçti. Darıca Osmangazi Mahallesi’nde ikamet eden bir grup CHP’li üye AK Parti’ye geçerken, rozetlerini Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve Darıca AK Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık birlikte taktılar.
11 Şubat 2014, Salı - 16:17

Aileleriyle birlikte Ak Parti ailesine katılan vatandaşlar, Ak Parti’nin yerelde ve ülke genelinde güzel çalışmalara imza attığını ifade ederek, bundan sonraki siyasi hayatlarını Ak Parti çatısı altında sürdüreceklerini ifade ettiler.

HALKIMIZ PARTİMİZE SAHİP ÇIKIYOR

Rozet takma töreninde kısa bir selamlama konuşması yapan İlçe Başkanı Bıyık, “halkımız partimizin yaptığı icraatları benimsiyor ve gerçekleri gördüğü anda Ak Kadroların çatısı altında siyasi bilgi ve birikimlerini paylaşarak ülkeye hizmet etme yarışına katılıyor. Bu günde sizler parti rozeti takarak bu kutsal davada “bende varım” diyerek Ak Parti saflarına katıldınız, ailemize hoş geldiniz.” diyerek duygularını dile getirdi.

YENİ KATILIMLAR BEKLİYORUZ

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ta yaptığı kısa konuşmada “Ak Parti ailemiz her geçen gün yeni katılımlarla daha da büyüyor ve güçlenerek yoluna devam ediyor. Bu bir bayrak yarışıdır, bu bir ülke sevdasıdır, sizler de bu akşam parti rozetini takarak bu kadrolar altında ülkeye hizmet yarışına katılmış bulunuyorsunuz. Önümüzdeki günlerde partimize yeni katılımlar olacağını düşünüyorum. Yerel seçimler öncesi halkımızın partimize desteği her zamankinden daha güçlü bir şekliyle devam ediyor.” diyerek partiye yeni katılanlara rozetlerini taktı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki