Dalkılıç AK Parti’ye katıldı

2014 yerel seçimlerinde CHP’den belediye başkan adayı olan Ercan Dalkılıç’ın yeğeni Göksu Dalkılıç bugün AK Parti’ye katıldı.
05 Temmuz 2015, Pazar - 19:58

Dilovası eski Belediye Başkanı ve 2014 yerel seçimlerinde CHP’den belediye başkan adayı Ercan Dalkılıç’ın yeğeni Göksu Dalkılıç bugün yapılan törenle AK Parti saflarına katıldı. Katılım törenine Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve partililer katıldı. Dalkılıç’a parti rozetini Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar taktı.

TÜRKİYE’NİN KADERİNİ DEĞİŞTİRDİK

Dalkılıç’ın AK Parti’ye katılması ile ilgili olarak açıklama yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, “AK Parti ile Türkiye’nin kaderi değişti. Geçmişte birçok sıkıntı ile boğuşan kendi kendine bile yetemeyen bir Türkiye 2002 yılında AK Parti iktidarıyla birlikte gelişmiş medeniyetler seviyesine ulaşma yolunda önemli adımlar atmış, artık kendi kendine yetebilen, halkının refah seviyesi yükselmiş ve kendine hedefler koyabilen bir ülke haline gelmişti. Yeni Türkiye’nin inşasında vatandaşlarımızın bize verdiği desteği biliyoruz. Göksu Dalkılıç kardeşimizi aramızda görmekten büyük memnuniyet duyduk. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde Yeni Türkiye yolunda bizlere destek vermesinden dolayı mutluyuz. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. BİZLER BÜYÜK BİR AİLEYİZ Katılım töreninde konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ise “Bizlerin, bu memleketin ve ilçemizin refah seviyesini yükseltmekten başka hiçbir düşüncemiz yok. Bu hizmet yolunda bizlerin yanında olan ve bizlere destek olan herkese teşekkür ederim. Bugün partimize katılan ve bizlere destek verecek olan Göksu Dalkılıç’ın da partimizde yer almasından dolayı mutluyum. Biz büyük bir aileyiz ve her geçen gün büyümeye devam ediyoruz."dedi.

Dalkılıç AK Partiyekatıldı.jpg görüntüleniyor

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki