Cumhuriyet Coşkuyla Kutlandı

29 Ekim 2015, Perşembe - 15:47

Çayırovada Cumhuriyet 92’ıncı kuruluş yıldönümü coşkuyla kutlandıFatih Caddesi M. Akif Ersoy Okulu Önünde Başlayan Cumhuriyet Coşkusu Fatih Caddesi’nde düzenlenen Cumhuriyet yürüyüşü ile son buldu.

Cumhuriyet Coşkusunu Birlikte Yaşadılar

Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 92. Yılı nedeniyle bugün ülke genelinde olduğu gibi Çayırova’da tören düzenlenen programa Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Garnizon Komutanı ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yönetimi,Çayırova AK Parti kadın kolları başkanı Hacer Banu Çürüksulu Demir, AK Parti Çayırova gençlik kolları başkanı İbrahim Güler, AK parti belediye meclis üyeleri, CHP Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya ve yöneticileri, CHP Çayırova belediye meclis üyeleri, Çayırova milli eğitim müdürü Şener Doğan, Çayırova milli eğitim ilçe spor müdürü Çetin Malkoç,Kocaeli AK Parti il yöneticileri Ayşin Balcılar, İdris Demir, Çayırova Kızılay şübe başkanı Halil Keskinoğlu Çayırova belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, Çayırova kaymakamlık birim müdürleri, Çayırova milli eğitim okul müdürleri ve öğretmenleri, Çayırova muhtarları, STK başkanları ve çok sayıda Çayırovalılar Cumhuriyet coşkusunu birlikte yaşadılar.

CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜNDE FATİH CADDESİNDE BULUŞTULAR

Cumhuriyet Bayramı Kutlama programı Kaymakamlık binasında düzenlenen programın ardından kutlamalar M. Akif Ersoy okulu önünde ‘de devam etti. Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Garnizon Komutanı ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin halkın ve öğrencilerin bayramlarını tebrik etmesi ile başlayan programda şiirler, şarkılar ve halk oyunları gösterileri sunuldu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı ise Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu,  gerçekleştirdi programın geçit töreni öncesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı çerçevesinde düzenlenen, masa tenisi, basketbol, bayrak yarışları ve kros müsabakaları ile şiir, kompozisyon ve resim branşlarında düzenlenen yarışların ardından derece elde eden öğrencilere ve okul takımları hediye ve kupaları protokol üyelerince takdim edildi. Ödül töreninin hemen ardından resmi geçit töreni büyük bir sevgi ile Cumhuriyet Yürüyüşü ile son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki