Cumhurbaşkanı Erdoğan, Davutoğlu ve Özel ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'i kabul etti.
26 Temmuz 2015, Pazar - 11:38

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Huber Köşkü olarak da adlandırılan Tarabya'daki Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde Başbakan Ahmet Davutoğlu ile başbaşa yaklaşık 3.5 saat görüştü. Bu görüşmenin ardından Erdoğan, Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'le üçlü zirvede buluştu. Üçlü zirve yaklaşık 1 saat 25 dakika sürdü. Saat 19.05'de Başbakan ve Genelkurmay Başkanı Haber Köşkü'nden ayrıldı.

Terör örgütü DAEŞ ve PKK'ya yönelik hava operasyonlarının ardından yine son iki günde terör örgütlerine yönelik operasyonlardan sonra devletin zirvesinde art arda toplantılar gerçekleşti. Ankara'da sabah yapılan güvenlik zirvesinin ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel İstanbul'a giderek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile biraraya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk olarak 14.00 sıralarında Başbakan Ahmet Davutoğlu ile görüştü. İkilinin yaklaşık 3 buçuk saat görüşmesinin ardından 17.40 sıralarında Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, Tarabya Köşkü'ne geldi ve üçlü zirve gerçekleştirildi.

Yaklaşık 1 buçuk saat süren üçlü görüşmenin ardından Başbakan Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Özel köşkten ayrıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki