“ÇOK ÇEKTİNİZ ŞEKERPINAR,İŞTE SANDIK ÖNÜNÜZDE”

CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Timur Koç, gündüzleri esnafları, geceleri ev ev dolaşırken, her gün akşamları ise bir kahvede, hafta sonları ikişer kahvede ve lokallerde, sinevizyon eşliğinde projelerinin sunumunu yapıp, destek istiyor. Koç, açıklamalarında adayların duvarlara asılan fotoğraflarına değil, yapacağı hizmetlere, geçmişte yaptıklarına ve bugüne kadar Çayırova’ya ne gibi katkısı olduğuna bakarak oy vermelerini isterken, “duvardaki fotoğraflara değil, altında ne yazıyor ona ba
13 Mart 2014, Perşembe - 14:22

CHP adayı Timur Koç, önceki gün gece Şekerpınar Mahallesi’nde, Huzur Kıraathanesinde vatandaşlara seslendi. Toplantıya, İzmit Büyükşehir eski Belediye Başkanı ve Milletvekili  Hikmet Erenkaya ile Türk Metal Sendikası Genel Merkez Danışmanı Ziya Yılmaz, Şekerpınar Muhtarı Hanit Güner ve meclis üyesi adayları da katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan, Şekerpınarlı İlçe Başkanı Rasim Meriç, Şekerpınar’ın özellikle son on yıldır kötü günler yaşadığına dikkat çekerek, bir evlatları olarak kendisine ve adaylarına sahip çıkmalarını istedi.

Toplantıda bir konuşma yapan Hikmet Erenkaya ise, bir taraftan hükümete yüklenirken, diğer taraftan da geçmişte birlikte görev yaptığı Timur Koç’un bilgi, birikim, tecrübe ve cesaretinden övgü ile söz etti. Koç, Çayırova’yı gerçekten uçurur”dedi.

Konuşmasına geçmişte Çayırova’ya verdiği büyük destek ve her zor anlarında yanlarında olmalarından dolayı Erenkaya’ya teşekkür ederek başlayan Timur Koç, bölgede en mağdur, gariban, sahipsiz yerlerden biri olduğuna dikkat çekti.

TIP MERKEZİ VE EK BELEDİYE BİNASI

Koç, “Şekerpınar arazilerine göz dikilen bir yer. TOKi tarafından TOKİzedeler yaratılan bir bölge. Şekerpınar Mahallesi geçmişte ne ise şimdide öyle. İmar sorunları ise diz boyu. Hiç bir ev sahibi kendini güvende hissetmiyor. Bütün bunlara rağmen, 30 Mart’ta sandık önünüze geliyor. Bu sandıkta hesap sormalısınız”dedi. Koç, Ziyaettin Akbaş’ın kontrol edememesinden yakınırken, bazı belediye meclis üyelerinin belediyeye kestiği faturalardan  bahsetti.

Koç, göreve geldiklerinde Şekerpınar’a bir Tıp merkezi, bir ek belediye hizmet binası  düşündüklerini, Sağlık bakanlığı işbirliği ile bu bölgeye bir hastane planladıklarını vurguladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki