Çiler'den Gençlere Nasihat

Çiler'den Gençlere Nasihat
01 Haziran 2016, Çarşamba - 11:29

Gebze Ticaret Odası (GTO) tarafından inşa ettirilerek bölgemiz eğitim kurumları arasına kazandırılan Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci dönem mezunlarını verdi. Mezun olan gençler önceki gün Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde yapılan törenle diplomalarını Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler'in elinden aldılar. 

Gebze Ticaret Odası (GTO) yönetim kurulu üyelerinin tam kadro katıldığı törende konuşma yapan Gebze Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, ülke ve dünya geleceğine ışık tutmaya hazırlanan gençlerimize başarı, üretkenlik, inovasyon ve girişimcilik vurgusu yaptı.
       
Kendisinin de bir eğitimci olduğundan bahseden Çiler, gençlerin kendilerini geleceğe nasıl hazırlamaları konusunda tecrübelerini paylaşırken, çok çalışmalarının ve bu çalışmaların daha kalıcı olabilmesi için neler yapılması gerektiği konusunda bilgilendirme yaptı. Günümüzde oltayla balık tutmanın yeterli olmadığının, artık ağ ile daha fazla balık tutma zamanının geldiğinden bahseden Çiler, gençlerin çağdaş donanıma sahip olmalarının gerekliliğinden bahsetti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki