Çi’Küfte’den görkemli açılış

03 Mayıs 2015, Pazar - 20:49

Meşhur Çi’Küfte Salonu Çayırova Fatih Caddesinde açıldı. Firma Sahibi Genç İş Adamı Yakup Kaya ve Deneyimli Ekibi ile Salonun İşletmeciliğini Yapacak.

Vatandaş Meşhur Çi’Küfte’ye Koştu

Hafta sonu açılışı gerçekleşen Çi’Küfte salonuna vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler, açılışa özel Meşhur Çi’Küfte, ayran eşliğinde açılışa katılan vatandaşlara ikram edildi Firma sahipleri acılaşa katılan dost ve sevenleri ile yakından ilgilendiler. Renkli karelerin yaşandığı açılışta ayrıca firma sahibi Yakup Kaya Çayırovalılara müjdeyi verdi. Sürekli % 50 indirim uygulayacaklarını belirtti.

Başkanlar Açılışı Birlikte Yaptılar

Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç, Çayırova Emniyet Müdürü Osman Gül, Çayırova belediye başkan yardımcısı Orhan Keskin, Marmara engelliler başkanı Memiş Özdemir STK başkanları ve yöneticileri çok sayıda Çayırova halkı açılışta yerlerini aldılar.

Başkan Demirci, Çayırova hızlı gelişiyor

Açılışta konuşan Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci yaptığı konuşmada ilçenin hızla gelişmekte olduğunu belirterek, Kocaeli ilçelerinde en çok göç alan ilçeyiz

Yaptığımız hizmet hamlelerimiz ile daha iyi yaşanabilir bir Çayırovayı hep birlikte inşa edeceğiz diyerek yeni hizmete giren Çi’Küfte firma sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı olsun dileklerinde bulunarak kurdele kesimi gerçekleşti.

Fatih Caddesi Çi’Küfte ile Şenlendi

Yeni hizmete giren Çi’Küfte Çayırova şubesine vatandaşlar adeta akın ettiler.

 Çok sayıda katılım ile gerçekleşen açılışta çocuklar kendilerine ikram edilen bedava Çi’Küfte  ile güzel dakikalar geçirdiler. Bayram havasında geçen renkli açılışta firma sahibi genç iş adamı Yakup Kaya ve ailesi misafirlerini kapıda ağırladı. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak yeni hizmete giren Çi’Küfte salonu çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar diliyoruz.

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki