“Çığ gibi büyüyoruz”

11 Kasım 2015, Çarşamba - 13:09

 

 

AK Parti İl Gençlik Kolları ev toplantısı şeklinde Milletvekili Zeki Aygün’ün katılımı ile üye katılım programı yaptı. İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Bu çatı altında olmaktan gurur duyuyoruz. Safları sıklaştırın arkadaşlar, dur durak bilmeden çığ gibi büyüyoruz ”dedi.

 

AK Parti İl Gençlik Kolları çalışmalarına seçimden sonra ara vermeden devam ediyor.  Ev toplantısı şeklinde gerçekleşen üye katılım programında konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Bir tarafta gençleri bir sağdan bir soldan asan zihniyet, bir tarafta 18 yaşındaki bir gence ‘’Bu mu Yönetecek? diyen bir zihniyet, bir tarafta gençleri şiddete yönlendiren bir zihniyet. Diğer tarafta kurulduğu ilk günden beri gençlere değer veren AK Parti. AK Parti en iyi siyaset okuludur. Bu çatı altında olmaktan gurur duyuyoruz. Safları sıklaştırın arkadaşlar, dur durak bilmeden çığ gibi büyüyoruz ” dedi. Kahraman sözlerine şöyle devam etti,‘’ 1 Kasım seçimleri sadece Türkiye’nin değil ümmetin seçimleriydi. Tüm gayretimizle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.  AK Parti sadece bir siyasi parti adı değil, dik duruşun, inanışın ve bir davanın partisidir. Sizlerde bu davanın artık neferlerisiniz, aramıza hoş geldiniz.” şeklinde konuştu.

“AK GENÇLİK HIZ KESMİYOR”

Ev toplantısı şeklinde samimi bir ortamda gerçekleştirilen programa katılan Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Gençlerle bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu belirtti. Aygün, “Sizleri görünce ülkem adına heyecan ve umut dolu oluyorum. 1 Kasım seçimlerinde üzerine düşeni fazlasıyla yapan AK Gençlik hız kesmiyor seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da güzel çalışmalarına devam ediyor. Bu samimi ortamı sağlayıp beni gençlerle buluşturan İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’a teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı. Konuşmaların ardından yeni üye olan gençlere Milletvekili Zeki Aygün ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman tarafından rozetleri takıldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki