Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, esnafla bir araya geldi, ev toplantılarında da vatandaşlara seslendi

AK Parti Çayırova Seçim Koordinasyon Merkezi’nin programları çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Bünyamin Çiftçi, ev, işyeri ve esnaf ziyaretlerinde bulunuyor. AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Karahan ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dünmez ile birlikte ev sohbetlerine katılan Çiftçi, Çayırova'ya olan vefa borcunu ödemek için göreve talip olduğunu belirterek, “Gönül belediyeciliği yapacağız, gönül köprüleri kuracağız” dedi.

HASTALARI ZİYARET ETTİ

Nüfusu 130 bini bulan Çayırova halkını mutlu etmek ve hizmetlerin devamı için ortak akıla önem vereceklerini belirten Çiftçi, vatandaşların talep ve isteklerini dinleyerek not aldı. Yaşlı ve hasta ziyaretlerinde de bulunan AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Ciftçi, hastalara acil şifa dileğinde bulunup, yaşlılarla da sohbet ederek gönüllerini aldı.

TAMİRCİ ESNAFINI DİNLEDİ

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, ilçe teşkilat binasında, Çayırova’daki oto tamirci esnafıyla bir araya geldi. Oto tamirci esnaflarını tek tek dinleyerek, görüş ve önerilerini not alan Bünyamin Çiftçi, Çayırova halkını dinleyerek ve istişare ederek yöneteceklerini ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı tamirci esnafına teşekkür etti.