CHP’liler Ak parti’ye yüklendi

CHP’liler Ak parti’ye yüklendi
09 Ekim 2016, Pazar - 13:25

CHP Çayırova İlçe Örgütü’nde gerçekleştirilen programa katılan CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, “Recep Tayyip Erdoğan’ı sandıkta biz yeneceğiz. FETÖ darbesi yerine şimdi de RETÖ çıktı. Ana muhalefet partisi için FETÖ ile iç içe olduğu söyleniyor" dedi

CHP Çayırova İlçe Kadın Kolları, CHP Genel Merkezi tarafından başlatılan 12 maddelik manifestosu için en çok imza toplayan ilçe oldu. Bu vesileyle bugün bir program düzenledi. Çayırova ilçe binasında gerçekleşen programa CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür, Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, İlçe Kadın Kolları Başkanı Suna Çınar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Uslu, CHP Çayırova Belediyesi Meclis üyeleri, il ve ilçe yöneticileri ile partililer katıldı.

İLÇE ÖRGÜTÜNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Programda ilk olarak CHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı, “Bir imza kampanyası başlattık. Genel başkanımızın açıklamış olduğu manifesto için bir imza kampanyası başlattık. Bu imza kampanyası için Çayırova’da bin 610 imza veren Çayırova ilçe örgütüne teşekkür ediyorum” diye konuştu. CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya, “Bu çalışmamızı daha da artırmamız bekleniliyor. Bizler CHP’yi Çayırova’da iktidar yapmak için elimizden geleni yapacağız. 2019 yılında hedefimiz burada iktidar olmaktır. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Bu anlamda emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

EN ÇOK İMZA VEREN OLDU

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar şunları söyledi: “Bir ödüllendirme için bugün bir aradayız. Asla başaran arkadaşlarımıza teşekkür etmeyiz. Bu kültürden kurtulmalıyız. Sokakta birbirimizin eksikliklerini anlatıyoruz. Bir ödev kondu. Bir imza kampanyası başlatıldı. Çayırova ilçe örgütü, kadı kolları destek vererek 12 ilçede en çok imza veren ilçe oldu. Bizler o kadar acımasız ki hep eksik taraflarını dile getiriyoruz. Ülkenin 14 yıldır temel sorunları çözülmediği halde sokaktaki vatandaşa bir şey anlatamıyoruz.

Biz buna karşı daha çok insana ulaşarak aşacağız. 24 saat sokaklardayız, bin tane esnafın elini çıkınca bir şey değişmiyor. Kurumsal olarak çalışmalıyız. Yılbaşına kadar 4 tane proje başlatacağız. Başarısız olan yerini başkasını verecek. Örgütü hep beraber ayağa kaldıracağız. Yılbaşına kadar Kocaeli’nde 10 bin eve girme hedefimiz var. Ülkemizdeki tüm cemaatler cumhuriyete düşman bir nesil yetiştirmek için çalışıyorlar.

CHP Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Suna Çınar ise, “Çayırova ilçe örgütü olarak kabul ettiğim bu plaket için teşekkür ediyorum. Bizlere verilen bu görev bir sancak görevidir. Bu bayrağı en iyi şekilde tutacağız. Kadın ve Türk toplumunu yakışan değerleri kazanmak için çalışacağız” şeklinde konuştu. Programda son olarak ise CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem konuştu. Erdem, şu ifadeleri kullandı: “Bu manifesto imzası için birçok ilden bile daha fazla imza toplandı. İçinde geçtiğimiz dönem kritik bir dönem. Biz 15 Temmuz akşamı bunun bir darbe olduğunu ve buna karşı olduğunu ilk biz açıkladık. Recep Tayyip Erdoğan’ı sandıkta biz yeneceğiz.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki