CHP’Lİ VEKİLLERDEN ÇAYIROVA TURU

CHP’Lİ VEKİLLERDEN ÇAYIROVA TURU
03 Eylül 2016, Cumartesi - 23:27

CHP Çayırova İlçe Örgütü Öncülüğünde Türkiye Genelinde Başlatılan Yenikapı Manifestosu Kabulü İçin Düzenlenen İmza Kampanyasına Katılan CHP Milletvekilleri Tahsin Tarhan, Haydar Akar, Fatma Kaplan Hürriyet Hafta Sonu Kurulan Cumartesi Pazarını Gezerek Çayırova Halkı İle Bir araya Geldiler.

Çayırova Yenimahalle Taksi durağı merkezi önünde gerçekleşen programa Kocaeli Milletvekilleri Tahsin Tarhan, Haydar Akar, Fatma Kaplan Hürriyet, imza kampanyası sonrası CHP Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya öncülüğünde Yenimahallede kurulan cumartesi pazarında vatandaşlar ile biraraya gelerek pazarın nabzını tuttular.

Çayırova halkı pazarda yaşanan pahalılık ne zaman sona erecek diye vekillere sıkıntılarını anlattılar.i Pazarcı esnafıda yaşanan sıkıntılıları CHP’li milletvekiller ile paylaştılar.

Renkli görüntülerin yaşandığı buluşmada Vekiller Tarhan, Akar, Hürriyet, halkımızın her zaman yanlarında olmaya devam ediyoruz edeceğiz diyerek CHP olarak Türkiye Genelinde Başlatılan Yenikapı Manifestosu Kabulü İçin Düzenlenen İmza Kampanyasına davet ederek güzel günler için ülkemizin aydınlığı için sizler için gece gündüz demeden çalışmalarımıza ara vermeden sürdürmekteyiz dediler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki