CHP’Lİ MECLİS ÜYELERİ MECLİSE HAZIRLIK YAPTILAR

Gebze Belediyesi’nin CHP’li meclis üyeleri, toplanacak olan genel belediye meclisi toplantısı öncesi kendi aralarında ilk toplantısını yaptılar.
06 Nisan 2014, Pazar - 13:03

CHP ilçe Başkanı Sedat Tatar  başkanlığında yapılan ve önceki dönem belediye meclis üyesi olan Basri Efendi, Cemal Dursun, Cihangir Orhan ve İsmail Bülbül’ün de katıldığı toplantıda, meclis çalışmalarında izlenecek yol masaya yatırıldı. Toplantı da, önceki dönem belediye meclis üyelerinin tecrübelerinden yararlanılası ve fahri meclis üyeleri olarak görev yapmaları için görüş birliğine varıldı.

Meclis üyeleri, Dilek Tan, Salih Işık Yılmaz Bulut , Eşref Emin Güzey, Nursel Coşkun, Serkan Davutoğlu, Murat Erdoğan, Fahrettin Bostan toplantıda tek tek söz alarak  seçim döneminin başarısızlığın değerlendirmesini yapıp önümüzdeki dönem izlenecek yolu da kararlaştırdılar.

CHP’li üyeler, meclis çalışmalarını sıkı bir takibe alacaklarını, Gebze yayarına doğru çalışmalara destek vereceklerini, yanlış uygulama, siyasi ve hukuki kararlara karşı muhalefet görevini etkili bir şekilde sürdüreceklerini, meclis çalışmaları hakkında kamuoyunu sürekli bilgilendireceklerini ifade ettiler.

Önümüzdeki günlerde, başta gurup sözcülüğü olmak üzere kendi aralarında komisyonlar şeklinde işbölümü yapacaklarını da  dile getiren meclis üyeleri, kendilerine oy veren vatandaşların ve partililerin beklentilerini boşa çıkarmayacaklarını vurguladılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki