CHP’li gençler diren için hazır

06 Ocak 2015, Salı - 13:45

CHP Kocaeli İl gençlik kolları tarafından Kartepe’de yerel seçim çalımaları sırasında düşerek bir gözünü tamamen kaybeden Tugay Adak için yapılan dayanışması gecesi için geri sayım başladı.

 

 

Dün akşam il binasında bir basın toplantısı düzenleyen il gençlik kolları başkanı Gökhan Orhan bu büyük organizasyona tüm kocaeli halkını davet etti.

 

MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ

7 ocak Çarşamba günü izmit sabancı kültür merkezinde yapılacak “diren”adlı tiyatro gösterimine ilginin büyük olduğunu söyleyen il başkanı  Gökhan Orhan “ bizler cumhuriyet Halk Partisi gençlik kolları olarak mücadeleye herzaman devam edeceğiz.Tugay arkadaşımız için bir çok parti büyüğümüz bizlere büyük destek oldular,aynı zamanda parti dışından duyarlı birçok vatandaşımızdan ve birçok siyasi partiden de destekler geldi. Gençlik örgütleri olarak amacımıza kısmen de olsa ulaşmış olduk. Bu organizasyonda bizlere destek veren yol gösteren eski  ilçe yöneticimiz Erkin Akbaş’a da teşekkürlerimizi  sunarız. Bu büyük kampanyada emeği büyüktür.

 

TUNCAY ÖZKAN GELİYOR

CHP Parti Meclis üyesi Tuncay Özkan’ın katılımı ile ilgili olarak ta Orhan “bu önemli günde bizleri yalnız bırakmadığı için Özkan’a teşekkür ederim, Diren oyunu ile hem kocaeli’ye güzel ve anlamlı bir tiyatro izletmiş olacağız,hemde arkadaşımızın yaralarını kısmen de olsa çözmüş olacağız, bunun mutluluğu ve sevinci içerisinde tüm Kocaeli Halkını Direnmeye davet ediyorum”dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki