CHP’DEN 2015 YILININ İLK BULUŞMASI

12 Ocak 2015, Pazartesi - 16:42

 

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Kocaeli'nin Batı bölgesi olarak adlandırılan Çayırova, Gebze, Darıca, ve Dilovası ilçelerinde seçilen belediye meclis üyeleri 2015 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Her ay farklı bir ilçede bir araya gelen belediye meclis üyelerinin 2015 yılındaki ilk toplantısı Dilovası’nın ev sahipliğinde Tavşancıl Sahil Restaurant’ta yapıldı. CHP Büyükşehir meclis üyesi Dilek Tan’ın organize ettiği toplantıya CHP’nin dört ilçede görev yapan belediye meclis üyelerinin yanı sıra, Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya, Gebze ilçe başkanı Recep Dursun, Darıca ilçe başkanı Şinasi Serdar katıldı. Toplantıya katılan belediye meclis üyeleri, gündemle ilgili açıklamalarda ve değerlendirmelerde bulundular.

HEDEF 2015 SEÇİMLERİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Kocaeli büyükşehir belediye meclis üyesi Dilek Tan ve Dilovası meclis üyesi Ferdi Erdoğan, 30 Mart seçimlerinin ardından dört ilçe meclis üyeleri olarak birbirleriyle aralarındaki iletişimi sağlamak için her ay toplantı yaptıklarını ve birbirlerinden destek aldıklarını anlattılar.

KAPLAN, BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR

Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan da, meclis üyelerinin iletişim halinde olarak sorunları birlikte çözmelerinin örnek bir çalışma olduğunu belirterek, “Bu toplantının ilkini Gebze’de ben düzenlemiştim ve umarım devam eder demiştim. Görüyorum ki, çok güzel bir şekilde devam ediyor. Bundan da çok mutluyum” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki