CHP YAKINTAKİP’DE

Cumhuriyet halk partisi(CHP) Çayırova ilçe örgütü gazetemizin Yenimahalle ofisini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
16 Eylül 2013, Pazartesi - 09:57

Herkesimin teveccühünü kazanan gazeteniz Yakıntakipe ziyaretler her geçen gün artarak devam ediyor.

Cumhuriyet halk partisi Çayırova ilçe örgütü başkanı Rasim Meriç,eski ilçe başkanı  aynı zamanda belediye meclis üyesi Veysel Suludere,Gençlik kolları başkanı Cengiz Eroğlu ve yönetim kurulu arkadaşları gazetemizi ziyaret ederek yöneticilerimizle fikir alış verişinde bulundular.

Gazetemiz yöneticilerinin sorularını içtenlikle ve samimi bir şekilde cevaplayan ilçe örgütü başkanı Meriç, biz iktidara talip bir partiyiz, sosyal adaleti Çayırovaya getirerek en başta adaletsizliği ortadan kaldıracağız diyerek açıklamalarına devam etti.

BEN YAPTIM OLDU BİTTTİ.

Yerel yönetimde hem yapıcı hem çözüm üreten hem de sorunlara ortak olma anlayışıyla siyaset üretmeye çalıştık ama maalesef iktidarda olan belediye başkanımız ben yaptım oldu bitti anlayışıyla adeta ben bilirim, siz karışamazsınız diyerek yoluna devam etti ve ilçenin çoğu kesiminde huzursuzluk çıkardı.

KOL KOLA GİRELİM KORKAK DEREDE VATANDAŞLARA ANLATALIM.

Daha öncede söyledim proje doğru uygulama yanlış. Emek mahallesinde yapılmaya Çalışılan kent sel dönüşüm doğru bir karar destekliyoruz. Fakat uygulama yanlış vatandaşa anlatılmadan cebren ben yaptım anlayışı yanlış ve zorbacadır. O bölgede halk mağdur ediliyor insanlar bilgilendirilmeden rahatsız ediliyor ve o bölgemizde suni bir gerginlik oluşturuldu, ben daha önce teklif ettim orada yapılacak bilgilendirmeye bütün siyasi erk olarak kol kola girelim ve hep beraber anlatalım projeyi maalesef teklifimiz kabul görmedi, sizin aracılığınızla tekrar teklifimi yeniliyorum dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki