CHP TAKİP’TE

Cumhuriyet halk Partisi(CHP) ilçe örgütü başkanı Rasim Meriç, yönetim kurulu üyeleri, Çayırova Belediye başkan aday adayı Timur Koç ve bazı meclis üyesi aday adayları gazetemizi ziyaret ettiler.
14 Ekim 2013, Pazartesi - 13:14

Kurban bayramı öncesi gerçekleşen ziyarette, sözlerine Çayırova halkının ve tüm insanlık aleminin bayramını kutlayarak başlayan Timur Koç,Çayırova’yı yeniden sosyal belediyecilikle buluşturmak için yola çıktıklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti.

Çayırovanın bugünlere gelmesinde çok büyük emeğim var. Ogün ki  kısıtlı imkanlarla büyük projelere imza attık.Çağdaşkent projesi,stadyum,belediye hizmet binası,imar durumundaki aksaklıklar bizim zamanımızın en büyük yatırımları.En büyük projemiz sosyal manada insanlarımızın barış ve huzur içinde kardeşçe yaşamalarının temellerini attık.Onun içindir ki yeniden yollara düştük,halkımızın ne istediğini biliyoruz,Partim,Ben ve ekibim Çayırova’yı sözde değil,özde ,yaşanabilir bir kent yapmak için hazırız.Partim görev verdiği takdirde Çayırova’mızı çağdaş,modern bir kent yapmaya hazırız.

Her zaman yapıcı ve kucaklayıcı bir siyaset izlediklerini belirten ilçe başkanı Rasim MERİÇ, Bugünkü yönetim maalesef kaynakları bilinçsizce kullandı. Çayırova Belediyesi yönetimi, halktan kopuk, halkın beklentilerini karşılayamadı. Belediye başkanı ekibini iyi kuramadı, bunun en büyük göstergesi, kendi atadığı belediye başkan yardımcısının kendi karşısına aday adayı çıkmasıdır. Bu şu demektir, sayın başkan kendi kurduğun ekip bile seni yetersiz ve başarısız görmektedir.

SÖZLEŞMELİ MEMURLAR NERDEN TAŞINDI.

Hükümetin aldığı kararla sözleşmeli memurların kadroya alındığını belirten Meriç, Maalesef Belediye başkanı işin ehli olmayan, torpilli, Çayırova’da ikamet etmeyen onlarca insanı kadroya geçirmiş, Çayırova’lı gençlerinin önünü kapatmıştır. Seçim meydanlarında Çayırova’lı olduğunu iddia eden başkan, adeta Çayırova’lıya sırtını dönmüş, liyakat sahibi olmayan, Çayırova’nın sokaklarının ismini bilmeyen şahısları yönetici yaparak ilçenin beş senesini heba etmiştir.

Sosyal demokrat kadroların yerel seçimlere hazır olduğunu belirten Meriç,yaklaşan Kurban bayramının insanlığa barış huzur mutluluk getirmesini dileyerek sözlerine son verdi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki